مدیر عامل موقت ترا می‌گوید هر «پیشرفت کوچک» با اتهامات از مسیر خارج شد


کریس امانی، که اخیراً به عنوان مدیر عامل آزمایشگاه Terraform منصوب شده است، فضایی در توییتر ترتیب داد تا عملیات Terraform Labs را از تجارت شخصی Do Kwon جدا کند.

به گفته کریس امانی، مدیر عامل موقت جدید Terraform Labs، این شرکت با “تپه بزرگی برای صعود” روبرو است زیرا پیشرفت پروژه های مختلف آن در توسعه به طور مداوم توسط اتهامات مکرر مانع می شود.

در طی 20 جولای فضاهای توییتر با عنوان یک گپ جامعه Terraمدت کوتاهی پس از انتصاب امانی به عنوان مدیرعامل جدید ترا، امانی به چندین کارمند ترا پیوست تا در مورد چالش‌های ترا بحث کنند، زیرا مدیرعامل سابق دو کوون همچنان با مسائل حقوقی دست و پنجه نرم می‌کرد.

وی خاطرنشان کرد که اتهامات مکرر علیه دو کوون، که در حال حاضر در یک سلول زندان در مونته نگرو به سر می برد و با احتمال استرداد به کره جنوبی یا ایالات متحده مواجه است، تمام حرکتی را که Terra اخیرا ایجاد کرده بود، در هم شکست.

“هر بار که ما پیشرفت می کردیم، یک اتهام یا چیزی وجود داشت که ما را به بیراهه می برد.”

کوین تلگراف در 19 ژوئن گزارش داد که کوون به دلیل تلاش برای ترک مونته نگرو با استفاده از پاسپورت جعلی کاستاریکا محکوم شد. او با وجود اینکه به دادگاه گفته بود از جعلی بودن پاسپورت خود اطلاعی ندارد، به چهار ماه زندان محکوم شد.

امانی همچنین اظهار داشت: «شاید 9» پروژه مختلف ترا در سطوح مختلف توسعه در ماه های آینده منتشر شود.

اشاره شد که هیچ توکن جدیدی با هیچ یک از این پیشرفت‌های جدید منتشر نخواهد شد، زیرا روی توکن بومی Luna (LUNA) “خدمات رانندگی” تمرکز خواهد کرد.

امانی معتقد است که این تپه بزرگی برای صعود خواهد بود، اما اشاره کرد که این یک موقعیت منحصر به فرد در صنعت ارزهای دیجیتال نیست.

«بازسازی این کار آسان نخواهد بود. بنابراین در حال حاضر هیچ چیز در رمزارز آسان نیست.

او توضیح داد که کمبود نقدینگی به این دلیل است که بسیاری از برنامه‌های DeFi باید با نرخ بازدهی بدون ریسک رقابت کنند که «در حال حاضر کاملاً چالش برانگیز است».

مرتبط با: اقدامات قانونی برای یکی از بنیانگذاران Terraform Labs در کره جنوبی آغاز می شود: گزارش

او همچنین اذعان کرد که یکی از بزرگترین چالش‌های Terra در حال حاضر «حتی نداشتن گنج لونا» برای رقابت با دیگر پروتکل‌های Tier 1 است که دارای آن هستند.

با وجود فقدان فعالیت و بازار نزولی در کریپتو، همچنان از نظر سطح 1 به شدت رقابتی است. هنوز تیم‌هایی با گنجینه‌های عظیم وجود دارند که می‌توانند برای توسعه بلاک چین پول زیادی به توسعه‌دهندگان بپردازند.»

با این حال، او ادعا می کند که اکثر کارمندان با وجود چالش هایی که شرکت با آن مواجه است، در کنار شرکت ایستاده اند.

ما موفق شدیم بیشتر تیمی را که قبل از دپگ اینجا بودند حفظ کنیم.”

مجله: SEC تصمیم ریپل را بررسی می کند، به دنبال کنترل روی بیل DeFi ایالات متحده است، و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 16-22 ژوئیه
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *