ربات معاملاتی تلگرام Maestro پس از بهره برداری روتر، 610 ETH را به کاربران بازپرداخت می کند


Maestrobots، گروهی از ربات‌های رمزنگاری در تلگرام، 610 ETH را پس از بهره برداری قرارداد هوشمند 280 ETH در 24 اکتبر به کاربران برگرداند.

Maestrobots، گروهی از ربات‌های ارزهای دیجیتال در پیام‌رسان تلگرام، پس از حمله ۲۸۰ اتر (ETH) به کاربران بازپرداخت می‌کند.

طبق اعلام پلتفرم در تاریخ 25 اکتبر در X (توئیتر سابق)، تیم Maestro به کاربران آسیب دیده از قرارداد Maestro Router 2 بازپرداخت کرد. طبق این اعلامیه، Maestrobots در مجموع 610 ETH از درآمد خود را برای پوشش تمام ضررهای کاربران پرداخت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، ارزش آن بیش از یک میلیون دلار بود.

هر کیف پولی که با استفاده از اکسپلویت روتر توکن‌هایی را از دست می‌دهد، اکنون تمام مبلغی را که از دست داده است، دریافت کرده است. ماسترو نوشت.

تیم Maestro اظهار داشت که برخی از مبالغ در توکن‌های آسیب‌دیده و ETH بازپرداخت شده است. برای 9 مورد از 11 توکن مورد سوء استفاده، Maestro خرید و بازپرداخت توکن ها را به جای ارسال ETH انتخاب کرد زیرا “این منصفانه ترین و کامل ترین بازپرداختی است که او می تواند ارائه دهد.” Maestro افزود: “ما 276 ETH برای ایمن کردن توکن های کاربران خود هزینه کردیم.”

Maestro گفت که کاربران آسیب دیده دو توکن مورد سوء استفاده دیگر، از جمله JOE و LMI، در ETH بازپرداخت شدند و دلیل آن کمبود نقدینگی برای بازخرید توکن های از دست رفته است. این اطلاعیه افزود:

بنابراین ما به کاربران آسیب‌دیده با معادل ETH توکن‌هایشان غرامت پرداخت کردیم و این مقدار را ۲۰ درصد افزایش دادیم زیرا شما مستحق آن هستید. هزینه این بازپرداخت 334 ETH بود.

شرکت امنیتی بلاک چین CertiK به کوین تلگراف تأیید کرد که قادر به شناسایی تراکنش هایی است که نشان دهنده غرامت 334 اتریوم است که از طرف Maestro به کاربران پرداخت شده است.

بازپرداخت اندکی پس از آن صورت گرفت که Maestro گزارش داد که MaestroRouter در شبکه اصلی ETH در 24 اکتبر به خطر افتاده است و به هکرها اجازه می دهد تا 280 ETH در توکن های مورد سوء استفاده را برداشت کنند که در زمان هک تقریباً 485000 دلار ارزش داشت. تیم Maestro گفت که حمله را در عرض 30 دقیقه پس از راه اندازی شناسایی کرده و به طور کامل سوء استفاده را از بین برده است. این پلتفرم همچنین به طور موقت توکن های ادغام شده در SushiSwap، ShibaSwap و ETH PancakeSwap را متوقف کرد و تجارت را با سرعتی سریع از سر گرفت.

مرتبط با: 85 درصد از برداشت ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم هیچ حسابرسی گزارش نشده است: هک

«کیف پول ها به هیچ وجه در جریان این حمله به خطر نیفتادند. Maestro نوشت.

طبق خلاصه اجرایی CertiK، نقض قرارداد هوشمند Maestro در مجموع 106 آدرس کاربر را تحت تأثیر قرار داده است. توکن های تحت تأثیر شامل MOG، LMI، JOE، BANANA، OGGY، JIM، ETF، LP، APU، Real Smurf Cat و PROPHET هستند.

بسیاری از این توکن‌ها به دلیل این انتظار که ما توکن‌ها را بازاریابی و خریداری کنیم، دوباره افزایش یافته‌اند. بسیاری از این توکن‌ها هنوز زنده هستند و کار می‌کنند،» سخنگوی Maestrobots به Cointelegraph گفت.

Maestro که با نام MaestroBots on X نیز شناخته می‌شود، یک ربات تلگرامی است که تجارت در سه شبکه شامل اتریوم، BNB Chain و Arbitrum را با یک درصد کارمزد پیش‌فرض تراکنش تسهیل می‌کند. سیستم ربات Maestro شامل سه ربات مختلف از جمله Maestro Whale Bot، Maestro Sniper Bot و Maestro Wallet Bot است. کانال تلگرام Maestro Bots Hub در زمان نگارش مقاله بیش از 100000 مشترک دارد در حالی که اکانت X بیش از 24000 دنبال کننده دارد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید