تایوان قصد دارد تا ماه نوامبر قانون کریپتو را تصویب کند: گزارش


قانونگذاران در تایوان قصد دارند اولین پیش نویس قانون ویژه مبادلات فراساحلی را تا پایان نوامبر 2023 ایجاد کنند.

طبق گزارشی از Block، طبق گزارشی که از Block منتشر شده، ظاهراً قانونگذاران در تایوان قصد دارند اولین پیش نویس قانون ویژه را تا پایان نوامبر 2023 تصویب کنند.

یونگ چانگ چیانگ، یکی از مقامات یوان قانونگذاری تایوان، در مصاحبه ای گفت که قصد دارد اولین پیش نویس را تا پایان نوامبر یا زودتر در پارلمان آماده کند و چنین قانونی برای تنظیم مقررات “ضروری” است. مشاغل مرتبط با رمزارز

این درحالی است که قانونگذاران در تایوان نگرانی های فزاینده ای در مورد فعالیت در بازارهای فراساحلی دارند و به دنبال اجتناب از “آبیتراژ نظارتی” هستند. چیانگ می‌گوید دارایی‌های ارز دیجیتال با محصولات مالی سنتی متفاوت هستند و باید تحت قانون خاصی اداره شوند.

در 6 اکتبر، پارلمان تایوان یک جلسه استماع عمومی برای بحث در مورد پیش نویس پیشنهادی برگزار کرد که شامل ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال، دانشگاهیان و سایرین در صنعت بود.

مرتبط با: FSC ناظر تایوان صلاحیت مقررات مربوط به کریپتو را به دست خواهد آورد

این به دنبال دستورالعمل‌هایی است که توسط کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) در 26 سپتامبر صادر شده است که برای بهبود حفاظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال اقدام کرد.

این دستورالعمل‌ها شامل قوانینی در سطح صنعت، از جمله تفکیک دارایی‌های موجود در خزانه صرافی‌ها از دارایی‌های مشتری، و همچنین مکانیسم‌هایی برای بررسی فهرست‌بندی و حذف دارایی‌های دیجیتال از فهرست بود.

علاوه بر این، قوانین بیان می کنند که ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی خارجی نمی توانند خدماتی را در تایوان بدون تأییدیه های لازم از مقامات نظارتی محلی ارائه دهند.

در همان روز، صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال فعال در تایوان انجمنی را برای پیشبرد منافع صنعت خود تشکیل دادند.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید