شریک اصلی مبادلات رمزنگاری تایوان برای پیشبرد منافع صنعت


MaiCoin Group، BitoGroup و ACE اولین سه بنیانگذار پلتفرم دارایی مجازی تایوان و همکاری تراکنش ها بودند.

پلتفرم‌های تایوان تشکیل یک اتحادیه صنعتی را در حالی اعلام کردند که تنظیم‌کننده‌های ملی برای پیش‌نویس چارچوب‌های نظارتی رمزارز در این ماه آماده می‌شوند.

MaiCoin Group، BitoGroup و ACE اولین سه بنیانگذار پلتفرم دارایی مجازی تایوان و همکاری تراکنش ها بودند. گروه مقدماتی برای انجمن در اوایل سپتامبر تشکیل شد، اما از نظر قانونی این ابتکار در ماه اکتبر پس از انتشار چارچوب ارزهای دیجیتال توسط دولت اجرایی خواهد شد.

در حال حاضر 9 صرافی رمزنگاری در گروه مرحله‌ای وجود دارد. علاوه بر سه مورد ذکر شده در بالا، این گروه شامل BitstreetX، HOYA BIT، BITGIN، Rybit، XREX و Shangbito نیز می شود.

مرتبط با: FSC ناظر تایوان صلاحیت مقررات مربوط به کریپتو را به دست خواهد آورد

این انجمن با هدف دفاع از منافع صنعت، نه تنها صرافی‌ها، بلکه پلتفرم‌های معاملاتی P2P، پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری مالی، شرکت‌های میزبان کیف پول و دیگر انواع کسب‌وکارهای رمزنگاری را در نظر گرفته است. رئیس بورس ACE وانگ چنهوان گفت:

«انجمن یک خانواده و یک راهنما است. ما را در مسیر درست راهنمایی می‌کند، اطلاعات جمع‌آوری می‌کند، استانداردها را تعیین می‌کند، اجماع ایجاد می‌کند، از طرف ما صحبت می‌کند و ما را به پیشرفت بیشتر هدایت می‌کند.»

همانطور که در اوایل سپتامبر گزارش شد، کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) ده اصل راهنما را برای مدیریت ارزهای مجازی در این کشور تهیه کرده است. به گفته رسانه‌های محلی، اگرچه این سند هنوز در دسترس عموم نیست، یکی از اصول این است که VASPهای خارجی از درخواست غیرقانونی کار در تایوان منع شوند.

در ماه آگوست، بایننس، پیشروترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معاملات، برای ثبت نام در تایوان درخواست داد. در حال حاضر از طریق یک نهاد محلی به نام بایننس بین‌المللی محدود تایوان (سیشل) در کشور فعالیت می‌کند.

مجله: «هوش مصنوعی صنعت را کشت» رئیس EasyTranslate در سازگاری با تغییرات


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید