Synthetix خطرات طرف مقابل را با مبادله مشتقات Infinex می پذیرد


صرافی آینده Infinex با ارائه ویژگی هایی مشابه صرافی های متمرکز (CEX) برای معامله گران تازه کار و با تجربه جذاب خواهد بود.

Synthetix، یک پروژه DeFi در فضای کریپتو، در حال آماده شدن برای گسترش خط تولید متصل خود است.

موسس Kain Warwick قصد خود را برای اضافه کردن یک فرانت اند مشتق جدید به نام Infinex به زیرساخت معاملات غیرمتمرکز Synthetix اعلام کرده است. صرافی آینده Infinex با ارائه ویژگی‌هایی شبیه به صرافی‌های متمرکز (CEX)، مانند دفترچه سفارش محدود مرکزی غیرقانونی، برای معامله‌گران مبتدی و با تجربه جذاب خواهد بود.

در حالی که Synthetix در حال حاضر Kwenta، یک بورس مشتقات غیرمتمرکز (DEX) در Optimism را اداره می‌کند، وارویک سه مشکل کلیدی را در پلتفرم فعلی برجسته کرد. به عنوان مثال، معامله‌گران باید دارایی‌ها را قبل از شروع معامله، به انباشت سطح 2 مرتبط کنند و آنها را با sUSD، استیبل کوین Synthetix که به عنوان وثیقه حاشیه استفاده می‌شود، مبادله کنند.

علاوه بر این ناراحتی، هر سفارش یا لغو در پلتفرم فعلی مستلزم هزینه کمی است که به امضای کیف پول فروشنده نیاز دارد. وارویک در پست وبلاگ خود تأکید کرد که هدف از بین بردن تردیدها در مورد توانایی Perpetuals غیرمتمرکز (Perpetuals) برای رقابت مستقیم با صرافی های متمرکز است.

حضور در یک صرافی غیرمتمرکز مزایایی را به همراه دارد، و وارویک در پست وبلاگ خود با بازیگوشی FTX و دیگر صرافی‌های متمرکز را به دلیل خطرات منحصر به فرد طرف مقابلشان به تمسخر می‌گیرد. وارویک سقوط چشمگیر FTX در پاییز گذشته را برجسته می کند.

او گفت: “به طور فزاینده ای آشکار می شود که موانع رشد Synthetix Perps را می توان حل کرد، اما این نیاز به یک رویکرد جدید دارد.”

DEX برنامه‌ریزی‌شده برای معامله‌گرانی که با پلتفرم‌هایی مانند بایننس آشنا هستند جذاب خواهد بود، دسترسی با یک نام کاربری و رمز عبور ساده را ارائه می‌دهد، همه با یک راه‌اندازی بدون مخفی. وارویک توضیح داد که Infinex یک جفت کلید عمومی-خصوصی منحصر به فرد برای هر کاربر ایجاد می کند که به صورت محلی در مرورگر ذخیره می شود و فقط برای امضای سفارشات تجاری استفاده می شود و نمی توان از آن برای برداشت وجه استفاده کرد.

مرتبط با: قیمت کاردانو صعودی است، اما آیا رالی ADA در هسته آن است؟

جزئیات پیاده‌سازی فنی DEX فاش نشد، و وارویک در بخش “از من هر چیزی بپرس” در Synthetix Discord اشاره کرد که آنها به توسعه‌دهندگان اصلی سپرده شده‌اند.

انتظار می رود معرفی پروژه جدید در راستای راه اندازی نسخه 3 سیستم معاملات آتی دائمی Synthetix باشد که انتظار می رود در ماه های آینده انجام شود.

مجله: DeFi Dad، Hall of Flame: اتریوم متأسفانه دست کم گرفته شد، اما قوی‌تر شد


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *