سنگاپور مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ را به شرکت تابعه بانک سیگنوم اعطا می کند


یکی از سخنگویان به کوین تلگراف گفت: Sygnum سنگاپور قصد دارد عرضه نظارتی خود را به بازارهای آسیا و اقیانوسیه (APAC) مانند هنگ کنگ گسترش دهد.

Sygnum Singapore، یکی از شرکت های تابعه بانک ارزهای دیجیتال Sygnum مستقر در سوئیس، مجوز ارائه خدمات کارگزاری رمزنگاری را به سرمایه گذاران و موسسات معتبر در سنگاپور دریافت کرده است.

در 3 اکتبر، Sygnum سنگاپور اعلام کرد که مجوز موسسه پرداخت اصلی خود (MPIL) را از مرجع پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است. سخنگوی Sygnum سنگاپور در صحبت با Cointelegraph توضیح داد که این شرکت ظرف چهار ماه از تایید اصولی به مجوز کامل رسیده است.

سال گذشته، Sygnum سنگاپور اصولاً تأییدیه نظارتی را برای ارائه سه فعالیت تنظیم‌شده اضافی تحت مجوز خدمات بازار سرمایه (CMS) در مارس 2022 دریافت کرد. این شرکت برای سرمایه گذاران نهادی، مشتریان نهادی، افراد با ارزش خالص بالا و سایر مشتریان مالی درخواست می کند. نهادها سخنگوی Sygnum سنگاپور در مورد آخرین تأیید مجوز MPIL گفت:

“این مجوز اضافی به ما امکان می دهد تا خدمات خود را گسترش دهیم و خدمات تجارت DPT را نیز به مشتریان خود ارائه دهیم.”

همچنین فاش شد که این شرکت قصد دارد پیشنهادات تنظیم شده خود را به بازارهای آسیا و اقیانوسیه (APAC) مانند هنگ کنگ گسترش دهد. این سخنگوی به کوین تلگراف گفت: «خرید MPIL به ما این امکان را می‌دهد که مجموعه پیشنهادات رمزنگاری کاملاً تنظیم‌شده Sygnum را برای مشتریان خود در سنگاپور بیشتر کنیم.

Sygnum تقریباً 3.5 میلیارد دلار (3.2 میلیارد فرانک سوئیس) در دارایی های تحت مدیریت (AuM) در بیش از 60 کشور جهان با ردپای رمزارز در لوکزامبورگ و ابوظبی را مدیریت می کند.

مرتبط با: ارائه‌دهنده نقدینگی رمزنگاری GSR تأییدیه نظارتی را در سنگاپور دریافت می‌کند

در 1 اکتبر، کوین بیس اعلام کرد که مجوز موسسه پرداخت اصلی (MPI) آن توسط MAS تایید شده است. همانطور که کوین تلگراف قبلا توضیح داد، شرکت های دارای مجوز MPI مجاز به اجرای خدمات پرداخت بدون محدودیت تراکنش 3 میلیون دلاری سنگاپور (2.2 میلیون دلار) برای هر سرویس پرداخت هستند.

صرافی در این اطلاعیه گفت: «از زمان مشارکت اولیه ما در Lion City، سنگاپور را به عنوان بازاری حیاتی برای کوین بیس شناسایی کرده‌ایم. تحقیق جاری.

مجله: 6 سوال برای JW Verret، استاد بلاک چین که پول را دنبال می کند


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید