Swyftx برنامه «Earn and Learn» را راه‌اندازی کرد که به استرالیایی‌ها پول می‌دهد تا درباره کلاهبرداری‌های رمزنگاری اطلاعات کسب کنند.


صرافی کریپتو استرالیا Swyftx می‌گوید افزایش تقاضا برای آموزش کریپتو در طول بازار نزولی را دلیل راه‌اندازی آن شناسایی کرده است.

صرافی کریپتو استرالیا Swyftx در حال راه اندازی یک پلتفرم جدید آموزش رمزنگاری «درآمد و بیاموز» است که هدف آن پاداش دادن به کاربران خود برای تکمیل دوره هایی است که طیف وسیعی از کلاهبرداری های رمزنگاری را پوشش می دهد.

پلتفرم آموزشی جدید در 6 سپتامبر راه اندازی می شود و در زمانی ارائه می شود که علاقه به کلاهبرداری های مرتبط با رمزنگاری در استرالیا در حال افزایش است.

تام متیوز، رئیس امور شرکتی در Swyftx، گفت که هدف این است که تا زمانی که صنعت به طور کامل تنظیم شود، مردم به دانش بهتری مجهز شوند. این همچنین به مردم کمک می کند تا بازار کریپتو را بهتر درک کنند و حساسیت آنها را نسبت به سکه های تقلبی کاهش دهد.

متیوز در بیانیه‌ای به کوین تلگراف گفت این پلتفرم به کاربران کمک می‌کند تا انواع مختلف کلاهبرداری‌های مربوط به توکن‌های جعلی، کلاهبرداری‌های رسانه‌های اجتماعی مانند کشتار خوک‌ها و کلاهبرداری‌های مختلف مانند طرح‌های پمپ و تخلیه را شناسایی کنند.

کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال وجود دارند، اما در این صنعت ناامیدی وجود دارد که این اصطلاح چقدر مورد بحث قرار می‌گیرد، جایی که مردم در واقع در مورد کلاهبرداری‌های سنتی مربوط به دارایی‌های دیجیتال صحبت می‌کنند.

علاوه بر این، دوره‌ها یک چک لیست «در یک نگاه» را در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا هنگام مشاهده نشانه‌ها برای ارزیابی کاربردشان، آن‌ها را در نظر بگیرند و اضافه کنند:

این شامل زمینه هایی مانند تاریخچه تیم های موسس، قدرت توکنومیک آنها، نقاط ضعف در پروژه، قدرت و مشخصات پشتیبانی VC، اطلاعات مالی و توکنومیک، و درک اهداف و ارتباط پروژه است.

این صرافی با ادعای داشتن 660000 مشتری، افزایش شدید تقاضا برای آموزش کریپتو را در طول بازار نزولی تشخیص داد.

4000 نفر اول که اولین دوره تحلیل بنیادی را با موفقیت پشت سر بگذارند، 3.20 دلار (5 دلار استرالیا) بیت کوین بیت کوین با مجموع پاداش 64.30 دلار (100 دلار استرالیا) به هر شرکت کننده در 12 ماه آینده دریافت خواهند کرد.

او گفت که این شرکت انتظار دارد تا 80000 استرالیایی در آن شرکت کنند.

در همین حال، متیوز اضافه کرد که تقاضا برای آموزش بیشتر عمدتاً ناشی از پذیرش سطح بالای ارزهای دیجیتال در استرالیا است.

تقاضا برای منابع آموزشی با کیفیت در حال حاضر نزدیک به رشد تصاعدی است. چرخه بعدی بازار بر اساس دانش هدایت خواهد شد، نه اغراق، و مردم در حال حاضر بسیار بیشتر از خطرات مرتبط با کلاهبرداری های رمزی یا شکست هایی که پس از Terra/Luna رخ می دهد، آگاه هستند.

زک پوولنی، یکی از بنیانگذاران پلتفرم آموزشی و تحقیقاتی سرمایه‌گذار استرالیایی Investified، که در برخی از دوره‌ها مشارکت داشته است، می‌گوید: «در حالی که هزاران فرصت دارایی دیجیتال برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، داشتن مهارت‌ها و آموزش برای کاهش شناسایی دارایی هایی با سود واقعی و قدرت پایدار.

وی افزود که بسیاری از آنها فاقد پایه های لازم برای یک پروژه پایدار هستند.

مرتبط با: آموزش کریپتو و بلاک چین در اولویت دانشگاه های برتر قرار می گیرد

بسیاری از صرافی های بزرگ در سطح جهان، مانند کوین بیس، پلتفرم های آموزشی مشابهی را با مشوق های ارز دیجیتال راه اندازی کرده اند. بایننس همچنین از طریق بخش آکادمی خود فرصت های کسب درآمد ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

Coinbase Earn در اواخر سال 2018 تعدادی آلتکوین مانند ZRX، ZTX، GRT و COMP را برای تکمیل دوره های آموزشی کوتاه مدت در مورد دارایی های مرتبط راه اندازی کرد، اما در آن زمان اغلب بیش از حد اشتراک داشت.

مجله: Hall of Flame: Wolf Of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین به 1 میلیون دلار می رسد


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *