توکن Sui علیرغم رد ادعاهای “بی اساس” به دنبال بازپس گیری توکن است


قیمت توکن SUI به دنبال ادعاهای دستکاری عرضه توسط مقامات نظارتی در کره جنوبی کاهش یافت.

توکن SUI بومی Sui پس از سقوط بیش از 9 درصدی در میان ادعاهای تنظیم‌کننده‌های کره جنوبی که بنیاد Sui را به دستکاری در عرضه توکن به نفع خود متهم می‌کنند، با مشکل مواجه شده است.

توکن SUI پس از کاهش از 0.41 دلار در 16 اکتبر به 0.37 دلار در 18 اکتبر، در 24 ساعت گذشته اندکی کمتر از 1 درصد افزایش یافته است. بر اساس داده‌های CoinGecko، قیمت‌های فعلی نشان‌دهنده کاهش ۷ درصدی تنها در دو روز است.

قیمت توکن SUI در بحبوحه ادعاهای دستکاری عرضه با مشکل رو به رو شده است. منبع: CoinGecko

بنیاد Sui، سازمان پشت بلاک چین لایه 1 Sui، در پستی به X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) در 18 اکتبر، ادعاهای دستکاری عرضه را «بی اساس و از نظر مادی نادرست» محکوم کرد.

بنیاد سوئی گفت: “ما می خواهیم به برخی از نادرستی های گزارش شده امروز رسیدگی کنیم.”

او توضیح داد: “اظهارات بی اساس و از نظر مادی نادرست در مورد عرضه توکن های SUI باید مورد توجه قرار گیرد. هرگز هیچ فروش توکن های SUI توسط بنیاد پس از توزیع اولیه برنامه دسترسی به جامعه (CAP) صورت نگرفته است.”

“برنامه عرضه در گردش که در وب سایت عمومی بنیاد Sui نمایش داده می شود و از طریق نقاط پایانی API عمومی قابل دسترسی است، دقیق است.”

پست جسورانه بنیاد Sui در پاسخ به گزارشی از سوی خبرگزاری های کره جنوبی TechM و Block Media منتشر شد که گفته بود تنظیم کننده ها در این کشور تحقیقاتی را در مورد بنیاد Sui آغاز کرده اند.

بر اساس گزارش ها، سرویس نظارت مالی کره جنوبی (FSS) اعلام کرد که به زودی تحقیقاتی را در مورد توزیع توکن Sui در پی ادعاهای مطرح شده توسط قانونگذار حزب دموکرات کره، Min Byeong-deok، آغاز خواهد کرد.

مرتبط با: کره جنوبی روی مقررات ارزهای دیجیتال OTC تمرکز دارد زیرا معاملات غیرقانونی به 4 میلیارد دلار می رسد

نماینده Min ادعا کرد که بنیاد Sui سود خود را با قرار دادن سکه هایی که قرار بود در عرضه غیر در گردش باقی بمانند پرداخت کرد.

نماینده Min اضافه کرد: “در پنج ماه پس از عرضه، بیش از 67٪ کاهش یافته است. بنیاد ناشر Sui با شرط بندی (سپرده) مبلغ قفل شده سود شخصی به دست آورد و آن را فروخت تا تیراژ را افزایش دهد.”

علاوه بر این، نماینده Min ادعا کرد که دلیل سقوط توکن Sui این است که بنیاد “در مورد مقدار در گردش دروغ گفته است.”

قانونگذاران کره جنوبی پس از فروپاشی اکوسیستم Terra Money شرکت Do Kwon در می 2022، تلاش ها را برای تنظیم بهتر فعالیت های رمزنگاری در این کشور افزایش داده اند. بنابراین، FSS انتظار دارد تا اوایل ژانویه 2022 مجموعه ای جامع از قوانین رمزنگاری را معرفی کند. سال آینده.

Cointelegraph برای نظر بیشتر با بنیاد Sui تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید