یک بازی سنگی ساده، txs روزانه را در پلتفرم Sui Network: Data افزایش می‌دهد


Sui 8192 یک بازی پازل اسکرول کاشی کاملاً زنجیره ای است که در اکتبر 2022 منتشر شد. هر تراکنش به عنوان یک تراکنش در شبکه Sui ثبت می شود.

یک بازی ساده بلاک چین پشت جهش گسترده تراکنش های روزانه در شبکه Sui است و یک پلتفرم داده ادعا می کند که در فعالیت شبکه از سولانا پیشی گرفته است.

شبیه به بازی پازل مبتنی بر مرورگر ویروسی 2048 در سال 2014، Sui 8192 یک بازی کاشی کشویی است که در آن بازیکنان از کلیدهای پیکان برای اسلاید و ادغام کاشی ها استفاده می کنند تا زمانی که به کاشی به ارزش 8192 برسند. اولین بار در اکتبر 2022 منتشر شد.

طبق یک پست وبلاگی در 10 ژوئیه توسط بنیاد Sui، هر نمونه از بازی یک شی جدید را چاپ می کند، شبیه به فشار دادن یک NFT، و هر حرکت در بازی به عنوان یک تراکنش ثبت می شود و بنابراین نیاز به پرداخت هزینه گاز دارد.

این بازی توسط ارائه دهنده کیف پول Sui Ethos Wallet به عنوان اولین بازی Sui کاملاً زنجیره ای ساخته شد. این منبع باز است و در نظر گرفته شده است که به عنوان نمونه ای از نحوه تکامل برنامه ها در بلاک چین Sui باشد.

معاملات روزانه به 20 میلیون رسید

یک پست اخیر در توییتر از ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Artemis نشان می‌دهد که این بازی به شبکه Sui کمک کرد تا Solana را در عملیات‌های روزانه شکست دهد.

داده های Artemis نشان می دهد که تعداد تراکنش های شبکه Sui اخیراً از 20 میلیون فراتر رفته است و Solana’s از 16 میلیون تراکنش روزانه فراتر رفته است – اما اذعان کرد که از روش متفاوتی برای محاسبه تراکنش های روزانه برای شبکه Sui استفاده می کند.

این به این دلیل است که Artemis در مقایسه با اتریوم و سایر زنجیره‌ها، بلاک‌های تراکنش را برای Sui به‌جای تراکنش‌ها می‌شمارد.

در همین حال، ابتکاری به نام Bullshark Quests توسط Mysten Labs نیز دیده شده است که به Sui شتاب داده است. برای چند هفته آینده، صاحبان Bulshark، Sui 8192، راستی به آزمایشگاه Mysten.

مرتبط با: تراکنش‌های شبکه Optimism پس از ارتقاء Bedrock 67 درصد افزایش یافت

با اعطای 5 میلیون سکه از سوی بنیاد Sui، بازیکنان می توانند با رقابت با سایر بازیکنان و انجام ماموریت ها و رویدادها، جوایزی در سکه های SUI کسب کنند.

Sui یک بلاک چین لایه 1 است که در می 2023 راه اندازی شد و در آن زمان به عنوان “قاتل سولانا” تبلیغ می شد.

قیمت SUI در 0.678 دلار بود که 0.5٪ در روز در زمان نوشتن این مقاله کاهش داشت.

کوین تلگراف برای بازیابی اطلاعات تراکنش های روزانه با سولانا تماس گرفت، اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *