گزارش: عمارت 36 میلیون دلاری سو ژو پس از فروپاشی 3AC به مزرعه زیست محیطی تبدیل شد


یکی از بنیانگذاران 3AC، خانه ییلاقی سنگاپور را در مارس 2022، اندکی قبل از سقوط صندوق تامینی خود خریداری کرد.

املاک لوکس 36 میلیون دلاری سو ژو تاجر رمزارز و فراری در سنگاپور به یک مزرعه اکو تبدیل شده است.

بر اساس گزارش‌های اخیر رسانه‌های محلی، محل سکونت ژو در بلوار مجلل یاروود این ایالت-شهر به «Yarwood Homestead» تغییر نام داده و توسط Abundant Cities اداره می‌شود، شرکتی که توسط همسرش Evelyn Tao موسس شده است.

به لطف طراحی اکولوژیکی و آگرواکولوژی، این شرکت باغ‌های عمارت را به یک زمین کشاورزی کوچک برای تولید سبزیجات، گیاهان، میوه‌ها، ماهی و مرغ تبدیل کرد. علاوه بر این، چمن جلویی خانه ییلاقی به 36 باغ سبزیجات تبدیل شد که بامیه، اسفناج، لوبیا، کلم پیچ، دانه کنجد و تربچه پرورش می‌دادند. این استخر اکنون به یک حوضچه طبیعی با گیاهان آبزی، نهرها، انواع ماهی و میگو تبدیل شده است. جلسات خصوصی مختلفی در محل برگزار می شود.

ژو و همسرش این ملک را در مارس 2022 به قیمت 36 میلیون دلار خریدند، اندکی قبل از فروپاشی صندوق تامینی سنگاپوری Three Arrows Capital (3AC). طبق گزارش‌ها، در دوران اوج بازار ارزهای دیجیتال، 3AC بیش از 10 میلیارد دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرد. این شرکت در ژوئیه 2022 پس از یک سری شرط‌بندی شکست‌خورده روی اکوسیستم Terra Luna، با ادعای 3.5 میلیارد دلاری از طلبکاران، اعلام ورشکستگی کرد.

در 29 سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که سو ژو در فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور هنگام تلاش برای ترک کشور پس از صدور حکم اعدام توسط دادگاه دستگیر شد. چند روز پیش، Teneo، مدیر تصفیه 3AC، درخواست ژو را برای تعهد در سنگاپور به دلیل عدم اجرای حکم دادگاه برای بازیابی دارایی های شرکت پذیرفته بود. ژو به دلیل این تخلف به چهار ماه زندان محکوم شد.

یکی از بنیانگذاران آن، کایل دیویس، شهروند سابق ایالات متحده و اکنون شهروند سنگاپور، نیز به چهار ماه زندان محکوم شد. با این حال، محل اختفای دیویس مشخص نیست. در اوایل امسال، دیویس علناً به خود می بالید که در آن زمان «هیچ پرونده معلق یا اقدام قانونی» علیه او وجود نداشت.

Yarwood Homestead “سایت R&R گرمسیری”. منبع: شهرهای فراوان

مجله: توسعه دهنده چینی به دلیل استفاده از VPN به 3 سال حقوق و 10 میلیون e-CNY airdrop جریمه شد.


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید