Stars Arena 3 میلیون دلار بودجه برای جلوگیری از سوء استفاده جمع آوری می کند تا پس از ممیزی امنیتی بازگشایی شود


گزارش شده است که Stars Arena برای توکن های AVAX به ارزش تقریبی 3 میلیون دلار هک شده است و هکر این پول را به صرافی رمزنگاری Fixed Float ارسال کرده است.

برنامه شبکه اجتماعی Web3 Stars Arena که مبتنی بر بهمن است، اعلام کرد که بودجه ای را برای پر کردن شکاف 3 میلیون دلاری ناشی از باگ 6 اکتبر تضمین کرده است. این تیم همچنین اضافه کرد که پس از تکمیل ممیزی امنیتی کامل، قرارداد هوشمند را بازگشایی خواهد کرد. مرده.

طی اطلاعیه ای در خصوص

Stars Arena اولین بار در تاریخ 6 اکتبر هک را تایید کرد و از کاربران خواست تا هنگام بررسی نقض امنیتی، هیچ وجهی را واریز نکنند.

شرکت‌های امنیتی بلاک‌چین مانند SlowMist حرکات هکر را ردیابی کردند و گزارش دادند که ۲۶۶۱۰۳ بهمن (AVAX) به ارزش تقریباً ۳ میلیون دلار در آن زمان از Stars Arena برداشته شده و در نهایت اقدام به انتقال وجوه به صرافی رمزنگاری Fixed Float کردند.

تیم استارز آرنا چند ساعت پس از حمله او عذرخواهی کرد همچنین نشان داد که این آسیب‌پذیری مورد سوء استفاده قرار گرفته و وب‌سایت از حمله انکار سرویس توزیع شده (DDoS) رنج می‌برد.

“ما برای آنچه اتفاق افتاد بسیار متاسفیم. قرارداد هوشمند ما مورد سوء استفاده قرار گرفت و منابع مالی تمام شد. سایت در حال حاضر تحت یک حمله DDoS است. ما در حال کار بر روی راه حلی هستیم که پول همه را پس می گیرد و Arena می تواند به جلو حرکت کند. تیم در حال کار است. روی راه حلی که پول همه را پس بگیرد و آرنا بتواند به جلو حرکت کند.» او گفت: «ما در حال کار روی آن هستیم.

در ادامه، تیم تاکید کرد که قبل از راه‌اندازی مجدد قرارداد هوشمند در X Spaces در 7 اکتبر، برای اطمینان از “ضدآب بودن” امنیت زمان می‌برد.

در حال حاضر، مشخص نیست که این پروژه دقیقا چه زمانی بازگشایی می شود، اما تیم می گوید که “خیلی زود” اتفاق می افتد.

این دومین مورد سوء استفاده در استارز آرنا در هفته گذشته است.

در 5 اکتبر، Cointelegraph گزارش داد که Stars Arena یک آسیب پذیری امنیتی را پس از ربودن 2000 دلاری AVAX از پلتفرم توسط هکری برطرف کرده است.

مرتبط با: پروتکل Galxe دچار حمله DNS شد، بیش از 150000 دلار از دست رفت و در حال رشد است

تیم Stars Arena که با انتقاد اعضای توییتر کریپتو در مورد امنیت پلتفرم مواجه شد، خواستار “فود هماهنگ” شد و قول داد به راه خود ادامه دهد.

از زمانی که Friend.tech در ماه آگوست وارد بازار شد، Stars Arena به فهرستی از پلتفرم‌های مالی اجتماعی در حال رشد پیوست.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید