Stars Arena 90٪ از وجوه دزدیده شده را پس از ارائه پاداش 257 هزار دلاری بازیابی می کند


با استفاده از پلتفرم رسانه اجتماعی Web3، فرد موافقت کرد که در ازای بازگرداندن باقی مانده وجوه دزدیده شده، 10 درصد پاداش را حفظ کند.

پلتفرم رسانه اجتماعی Web3 Stars Arena اعلام کرد که تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده سرقت شده از حمله 7 اکتبر را بازیابی کرده است، به جز پاداش 10 درصدی که به شخص مسئول داده شده است.

در 11 اکتبر استثمارگر

این جایزه همچنین شامل غرامت برای 1000 AVAX، بیش از 9000 دلار است که ظاهراً سوء استفاده‌کننده در یک پل از دست داده است.

بصورت جداگانه پست کردناستارز آرنا افزود که یک قرارداد هوشمند جدید نوشته و قبل از واریز وجوه برگشتی و راه اندازی آن، ممیزی قرارداد جدید را تکمیل کرده است.

Stars Arena برای اولین بار در 7 اکتبر جامعه خود را از این سوء استفاده آگاه کرد و آن را یک “نقض امنیتی بزرگ” خواند زیرا باعث شد قرارداد هوشمند آن تمام شود.

در پست بعدی، Stars Arena اعلام کرد که بودجه ای را برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط اکسپلویت تضمین کرده است و با یک تیم توسعه برای انجام یک ممیزی کامل امنیتی قرارداد بسته است، اما تیم هنوز جزئیاتی درباره نحوه وقوع این اکسپلویت ارائه نکرده است.

مرتبط با: Galxe جایگزین 110% (بیش از 400000 دلار) از وجوهی است که کاربران در حمله اخیر از دست داده اند.

چند روز قبل از آن، در 5 اکتبر، Stars Arena مورد حمله کوچکتری قرار گرفت، اما هکرها ادعا کردند که آنها فقط حدود 2000 دلار درآمد داشته اند.

دلیل این سوء استفاده این بود که توسعه دهندگان Stars Arena یک تابع قیمت حساس را در قرارداد هوشمند این پلتفرم از دست دادند. این به بهره‌بردار اجازه می‌دهد تا سهام کاربر را به صورت رایگان بفروشد و در ازای آن AXAX را دریافت کند، کاربر مستعار X “0xlilitch” در بیانیه‌ای توضیح داد: پست کردن.

ادعا شد که Stars Area این آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف کرده است.

کاربران رقیب اصلی Stars Arena، Friend.tech، همچنین شاهد حملات هدفمند تعویض سیم‌کارت بوده‌اند، که Friend.tech اخیراً ویژگی‌های امنیتی را برای کاهش تلاش‌ها اضافه کرده است.

مجله: کتیبه های تکراری – «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید