وایومینگ در گام های اولیه برای ایجاد استیبل کوین ایالتی به دنبال صندلی کمیسیون توکن پایدار است


دولت به دنبال فردی با ارتباطات و تخصص در صنعت بلاک چین است که وعده حقوق سالانه 150000 دلار را بدهد.

وایومینگ با باز کردن یک موقعیت شغلی برای رئیس کمیسیون توکن پایدار، کار روی استیبل کوین ایالت یا “توکن پایدار” را که به طور رسمی نامیده می شود، آغاز می کند. مدیر بالقوه تیمی را که مسئول ایجاد چارچوب قانونی مناسب برای پروژه است، رهبری خواهد کرد.

این موقعیت در 20 ژوئیه در وب سایت دولت فدرال برای امور مدنی افتتاح شد. کمیسیون به دنبال استخدام یک مدیر اجرایی برای رهبری تیمی متشکل از فرماندار وایومینگ، حسابرس ایالتی، خزانه‌دار ایالتی و چهار “کارشناس منصوب” است. دولت به دنبال فردی با ارتباطات و تخصص در صنعت بلاک چین است که وعده حقوق سالانه 150000 دلار را بدهد.

“قانون توکن پایدار وایومینگ” در فوریه 2022 معرفی شد و در مارس 2023 به قانون تبدیل شد. این قانون اجازه انتشار یک استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا را می دهد که می تواند در برابر پول های فیات که توسط دولت در یک حساب نگهداری می شود استفاده شود.

مرتبط با: دادگاه ایالات متحده درخواست فدرال رزرو برای رد شکایت بانک کاستودیا را رد کرد

طبق متن قانون، کمیسیون توکن پایدار از جمله مسئولیت تصمیم‌گیری در مورد تعداد کل توکن‌های صادر شده، نهایی کردن الزامات بازخرید و انتخاب مؤسسات مالی برای اداره توکن‌ها را بر عهده دارد.

ابتکار مشابهی در آوریل 2023 در ایالت تگزاس انجام شد، جایی که قانونگذاران لوایحی را برای ایجاد یک ارز دیجیتال مبتنی بر ایالت با پشتوانه طلا ارائه کردند. در عین حال، اخیراً چندین قانونگذار آمریکایی با علاقه دولت فدرال برای معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی مخالفت کرده اند.

وایومینگ سابقه یک حوزه قضایی دوستدار رمزنگاری را دارد. اخیراً، مارک گوردون، فرماندار ایالت، لایحه ای را امضا کرد که از افشای اجباری کلیدهای خصوصی برای محافظت از حریم خصوصی دارندگان دارایی های دیجیتال جلوگیری می کند. و در ماه آوریل، دادستان کل ایالت بریجت هیل درخواستی برای مداخله در پرونده بین بانک کاستودیا و سیستم فدرال رزرو ارائه کرد تا از چارچوب خود دفاع کند که به برخی شرکت های رمزنگاری اجازه می دهد تا به عنوان بانک های رسمی دولتی واجد شرایط شوند.

مجله: Tornado Cash 2.0. مسابقه برای ایجاد میکسرهای سکه ایمن و قانونی


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *