چندین پرونده ETF رمزنگاری نقطه‌ای راه خود را به فدرال رجیستر، گام به گام به سوی تایید SEC می‌رسانند


انتشار پرونده های ETF در مجله رسمی دولت ایالات متحده به SEC 240 روز، تا مارس 2024، برای تایید یا رد نهایی فرصت می دهد.

درخواست‌های صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) از چندین شرکت در ثبت فدرال ثبت شده است و گامی فراتر در روند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برداشته شده است.

با توجه به سوابق به روز شده در 19 ژوئیه، ثبت فدرال اعلان هایی را در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی دریافت کرده است که به برنامه های صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) از BlackRock، Fidelity، Invesco Galaxy، VanEck و WisdomTree اجازه می دهد. انتشار درخواست ها در مجله رسمی دولت ایالات متحده به SEC فرصتی می دهد تا درخواست را بپذیرد یا رد کند، زمان مجاز را تمدید کند یا برنامه را برای اظهار نظر عمومی باز کند.

انتشار آن در ثبت فدرال یک مرحله پیش بینی شده پس از ثبت درخواست ها در ماه ژوئن بود. پس از گزارش SEC مبنی بر رضایت‌بخش نبودن پرونده‌های قبلی، صرافی‌هایی که نماینده شرکت‌ها هستند، پرونده‌های اصلاح‌شده‌ای را با نام شرکت رمزنگاری کوین‌بیس به‌عنوان شریک اشتراک‌گذاری نظارتی ثبت کرده‌اند.

این 5 برنامه به دنبال Bitwise هستند که در 18 ژوئیه در رجیسترها منتشر شد و انتظار می‌رود که یک برنامه نقدی BTC ETF از Valkyrie در 21 جولای منتشر شود. این تاریخ ها به SEC یک فرصت اولیه 45 روزه تا اوایل آگوست برای تصمیم گیری می دهد، کمیسیون این گزینه را دارد که روند تأیید یا رد نهایی را تا 240 روز تا مارس 2024 تمدید کند.

مرتبط با: حقوقدانان مقیاس خاکستری به SEC اجازه می دهد تا وسیله سرمایه گذاری سهام نوسان برای ETF را مجاز کند

تا به امروز، SEC یک وسیله سرمایه گذاری نقطه ای با قرار گرفتن مستقیم در معرض ارزهای رمزپایه مانند BTC را تایید نکرده است، اما شروع به اجازه ETF های مرتبط با معاملات آتی BTC از سال 2021 کرد. در ایالات متحده تایپ کنید

SEC در بحبوحه ادامه سیاست نظارتی، با حکم دادگاه فدرال مبنی بر اینکه توکن XRP یک اقدام امنیتی و اجرایی توسط گری جنسلر نیست، توسط سایر تنظیم‌کننده‌ها، قانون‌گذاران و مردم مورد بررسی قرار گرفته است. بایننس و کوین‌بیس، در میان دیگران، هدف شکایت‌هایی بوده‌اند که توسط SEC در سال 2023 تشکیل شده است.

مجله: SEC پرونده های ETF را ناکافی می داند، Binance شریک یورو را از دست می دهد و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 25 ژوئن – 1 ژوئیه
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *