رگولاتور کره جنوبی گام هایی را برای بهبود مقررات دارایی دیجیتال تشریح می کند


رئیس سرویس نظارت مالی کره جنوبی گفت قانون حفاظت از کاربران دارایی مجازی در ماه ژوئن بدون چارچوب نظارتی کافی تصویب شد.

بر اساس گزارش های محلی، سرویس نظارت مالی کره جنوبی (FSS) در حال آماده سازی مقررات اضافی برای قانون حفاظت از کاربران دارایی مجازی است که اوایل سال جاری تصویب شد. رئیس FSS گفت که مقررات جدید باید تا ژانویه، قبل از اجرایی شدن قانون، آماده شود.

کمیته امور سیاسی مجلس ملی کره جنوبی در 17 اکتبر حسابرسی FSS را انجام داد. لی بوک هیون، رئیس FSS، به انتقاداتی مبنی بر اینکه مردم کره جنوبی به دلیل «سکه های برگر»، که زبان عامیانه کره برای ارزهای خارجی است، ضرر می کنند، پاسخ داد. در کره جنوبی معامله می شود.

طبق گزارش‌های رسانه‌های کره جنوبی در مورد حسابرسی، FSS استانداردهایی را برای رویه‌های فهرست‌بندی، کنترل‌های داخلی و صدور و توزیع دارایی‌های مجازی و همچنین «نظارت و سیستم بازبینی بازار دارایی مجازی» ایجاد خواهد کرد. لی گفت مقررات آتی با انجمن تبادل دارایی دیجیتال (DAXA) که متشکل از صرافی‌های رمزنگاری محلی Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است، مورد بحث قرار گرفته است.

مرتبط: کره جنوبی روی مقررات ارزهای دیجیتال OTC تمرکز دارد زیرا معاملات غیرقانونی به 4 میلیارد دلار می رسد

لی گفت، قانون تصویب شده در ژوئن فاقد جزئیات نظارتی است. این قانون مسئولیت کیفری را برای تخلفات تعیین کرد، اما به گفته لی، به آژانس او ​​اختیار کافی نداد. لی گفت: «اگر اقدامی وجود داشته باشد که در واقع به دستکاری حجم توزیع از طریق سهام یا افشای ناعادلانه باشد، ما با DAXA مشورت خواهیم کرد.

“سیستم های مربوطه برای غربالگری های مختلف مربوط به بازار اوراق بهادار در صنعت اوراق بهادار وجود دارد، اما سیستم های مربوطه در DAXA یا صرافی های فردی وجود ندارند.”

مجری قانون کره جنوبی اعلام کرده است که قصد دارد یک واحد تحقیقات جرایم دارایی مجازی مشترک به نام مرکز تحقیقات مشترک برای جرایم رمزنگاری ایجاد کند. FSS کارکنانی متشکل از 30 نفر خواهد داشت که از سایر سازمان‌های دولتی، از جمله خدمات مالیاتی ملی، خدمات گمرکی کره و غیره جذب می‌شوند.

مجله: جهان کریپتو منحصر به فرد و باشکوه کره جنوبی
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید