توسعه دهنده بازی Solana Automata اخراج دسته جمعی را اعلام کرد


مایکل واگنر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، نوشت: «با تأسف امروز می‌نویسم تا اخبار مربوط به تلاش‌های بازسازی تیم را به اشتراک بگذارم.

توسعه دهنده بازی Solana Automata (ATMTA) برای حفظ توانایی خود در توسعه Star Atlas، تحت “کاهش قابل توجه کارکنان” قرار خواهد گرفت. پس از بازسازی، تیم Automata تنها از 45 پرسنل در مقایسه با 235 پرسنل در پایان سال 2022 تشکیل خواهد شد.

بر اساس اعلامیه 24 جولای در Discord، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران ATMTA، Michael Wagner، گفت که تیم بازسازی شده به جای آن بر “ارائه SAGE و اپلیکیشن جدید Crew Mobile App” تمرکز خواهد کرد. در همین حال، توسعه یک کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) که Unreal Engine 5 را با Solana ترکیب می‌کند، «با سرعت بسیار پایین‌تری ادامه خواهد یافت». SDK پایه و اساس بازی Star Atlas است.

واگنر با اعلام تغییرات، نوشت که حدود 33 درصد از درآمد پروژه به عنوان اطلس توکن درون بازی دریافت می‌شود که تیم «با قاطعیت آن را نگه می‌دارد». این توکن در سال گذشته حدود 80 درصد از ارزش خود را از دست داد. علاوه بر این:

ما همچنین مجبور شدیم بدهی مالیاتی قابل توجهی را که نزدیک به 30 میلیون دلار می‌شود بپردازیم. و همانطور که بسیاری از شما قبلاً می‌دانید، زمانی که FTX، که بخش قابل توجهی از موجودی نقدینگی ما را نشان می‌دهد، حدود 15 میلیون دلار از خزانه خود را از دست دادیم.

توسعه دهندگان گفتند که تیم موفق شد “بخش قابل توجهی” از وجوه FTX را در ژانویه پس بگیرد، اما مسیر “به شدت کاهش یافته است”. واگنر همچنین گفت که بعید است که این پروژه یک قرارداد تامین مالی سهام و بدهی امضا شده در ژانویه را ببندد.

“این یک واقعیت تلخ است که نرخ فعلی بهبود کیفیت AAA بالا سرمایه بر است و در حال حاضر بدون تغییر قابل توجهی در استراتژی تجاری ناپایدار است.”

در همان زمان، بلاک چین سولانا در نیمه اول سال 2023 نرخ استفاده بالایی را ثبت کرد. شبکه در سه ماهه دوم 100% آپتایم داشت. بنیاد سولانا در اوایل سال جاری شروع به اعطای کمک های مالی برای حمایت از اکوسیستم کرد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند: طرح 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *