سولانا شریک اکوسیستم منطقه آزاد دبی می شود


بنیاد سولانا شریک اکوسیستم مرکز چند کالایی دبی، یکی از مناطق آزاد اقتصادی در امارات شد.

بنیاد سولانا به شریک اکوسیستم مرکز چند کالایی دبی (DMCC)، یکی از مناطق آزاد اقتصادی در امارات متحده عربی تبدیل شده است.

طبق اعلامیه ای که در 15 اکتبر منتشر شد، سولانا با پلتفرم بلاک چین خود، پشتیبانی فنی و توسعه تجاری را برای همه اعضای مرکز رمزنگاری DMCC ارائه خواهد کرد. این شرکت همچنین وبینارها و دوره های آموزشی را در مورد موضوعات مختلف Web3 ارائه می دهد و برنامه کمک مالی را که در حال حاضر در DMCC فعال است، گسترش می دهد.

به گفته احمد بن سلیم، مدیر عامل مرکز، شرکای فعلی سولانا نیز در DMCC از رفتار ترجیحی برخوردار خواهند شد:

ما مجوز نصب و راه اندازی رایگان برای پروژه های اکوسیستم Solana ارائه خواهیم کرد، در حالی که اعضای ما به پلتفرم بلاک چین در سطح جهانی و تیم های مهندسی اختصاصی Solana دسترسی خواهند داشت که می توانند کسب و کار خود را به ارتفاعات جدیدی برسانند.”

فهرست شرکای اکوسیستم DMCC همچنین شامل صرافی رمزارز ByBit، سازنده بازار دارایی دیجیتال آزمایشگاه‌های DWF، انکوباتور Web3 TDeFi، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر Brinc و بسیاری از سازمان‌های دیگر است، در حالی که کل اعضای مرکز رسماً از 23000 شرکت تشکیل شده است. .

مرتبط با: ایالت سولانا: آیا پروتکل Tier-1 دوباره در سال 2023 افزایش خواهد یافت؟

DMCC، همراه با بازار جهانی ابوظبی (ADGM) و سازمان واحه سیلیکون دبی (DSOA)، یکی از سه منطقه آزاد اقتصادی اولیه است که برای تقویت محیط سرمایه گذاری در امارات متحده عربی ایجاد شده است. این سه نفر به زودی به واحه دارایی های دیجیتال راس الخیمه (RAK DAO) ملحق خواهند شد که در طول زندگی Blockchain 2023 معرفی خواهند شد.

از سپتامبر 2023، شبکه سولانا از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) با معادل تقریباً 359 میلیون دلار، رتبه دهم جهانی را به خود اختصاص داد.

مجله: فراتر از رمزنگاری شواهد دانش صفر پتانسیل را از رأی گیری تا تأمین مالی را نشان می دهد


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید