پس از راه اندازی مجدد پل توسط توسعه دهندگان SHIB، تعداد کیف پول های Shibarium از 100 هزار فراتر رفت


Shytoshi Kusama، یکی از بنیانگذاران توکن SHIB، گفت که این پل با کمک Sandeep Nailwal یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Polygon تعمیر شده است.

Shibarium، یک بلاک چین لایه 2 جدید برای Shiba Inu (SHIB)، از 100000 کیف پول در پلتفرم خود فراتر رفت و 35000 کیف پول ظرف 24 ساعت پس از راه اندازی مجدد Shibarium در 28 آگوست به دست آمد.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده و یکی از بنیان‌گذاران شیبا اینو، در یک پست وبلاگی در 28 آگوست تأیید کرد که Shibarium دوباره راه‌اندازی شده است.

در آن زمان، کوساما اظهار داشت که شیباریوم 65000 کیف پول از 350000 تراکنش را به خود اختصاص داده است، اما طبق Shiariumscan.io این اعداد از آن زمان به بعد به ترتیب 55.8 درصد و 20.2 درصد افزایش یافته است.

بلاک اکسپلورر شیباریوم نشان می دهد که در حال حاضر 101277 کیف پول 420897 تراکنش را در 344614 بلاک با میانگین زمان بلوک 5 ثانیه تسهیل می کنند.

در عرض 24 ساعت پس از بازگشایی شیباریوم، تعداد آدرس های کیف پول از 65000 به بیش از 100000 رسید. منبع: Shiariumscan.io

کوساما در بیانیه ای گفت که راه اندازی مجدد ثابت کرده است که وجوه همیشه امن هستند.

نام مستعار همچنین از Sandeep Nailwal یکی از بنیانگذاران Polygon Labs برای ارائه کمک در راه اندازی مجدد Shibarium تشکر کرد:

“درست پس از شروع حادثه، من مستقیماً از Polygon با Sandeep تماس گرفتم و بدون تردید او کمک کرد تا منابع اضافی را برای اطمینان از اینکه اوضاع به خوبی پیش می‌رفت. به همین دلیل محوری که ما برای فوک کردن Polygon انجام دادیم درست بود.”

به گفته CoinGecko، راه اندازی مجدد Shibarium به خوبی در قیمت SHIB منعکس شد و در 24 ساعت گذشته با 3.6 درصد افزایش به 0.00000825 دلار رسید.

قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته. منبع: CoinGecko

با این حال، SHIB هنوز 14.3 درصد از قیمت 0.00000963 دلاری خود در زمان قطع برق کاهش یافته است.

مرتبط با: با ادامه افت قیمت شیبا اینو چه اتفاقی می افتد؟ دو سکه میم جایگزین برای تماشا

در زمان قطع، کوساما «سوئیچینگ عظیم و جریان کاربر» را هنگام پخش زنده سرزنش کرد و بعداً گفت که موقعیتی پیدا کرده است که در آن «هزاران هزار قرارداد ایجاد و تراکنش عادی» در یک بلوک اتفاق افتاده است – که منجر به ادامه خاموشی در حالت Failsafe.

تخمین زده می شود که در آن زمان حدود 2.5 میلیون دلار سرمایه در پل گیر کرده بود.

در روزهای بعد، تیم Shibarium ادعا کرد که زیرساخت سرور خود را 1500٪ افزایش داده است تا ازدحام در زنجیره را بهتر مدیریت کند.

Shibarium یک شبکه لایه ۲ اتریوم است که از SHIB برای هزینه گاز استفاده می کند. این پروژه بر روی ساخت برنامه های بازی و متاستور بر روی این پلتفرم متمرکز بود.

مجله: مجله: افراد باهوش چگونه روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند؟ برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *