Shibarium ممکن است در ماه آگوست راه اندازی شود – توسعه دهنده


Shytoshi Kusama گفت که گزارش جهانی اکوسیستم Shiba Inu و همچنین اطلاعات دقیق در مورد پروژه های جدید Shiba Inu و نشانه Treat ماه آینده در کنفرانسی در تورنتو ارائه خواهد شد.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، در یک پست وبلاگی در تاریخ 6 ژوئیه گفت که تیم در کنفرانس آینده‌پژوهی بلاک چین، ETHToronto و هکاتون‌های ETHWomen که برای آگوست 2023 برنامه‌ریزی شده‌اند، درباره لایه موردانتظار 2 Shibarium بحث کرده و احتمالاً منتشر خواهد کرد. در کانادا.

سازنده تاکید کرد که این رویداد مهم است زیرا با سومین سالگرد شیبا اینو مطابقت دارد و در زادگاه اتریوم اتفاق می افتد.

در این اطلاعیه، کوساما بیان کرد که اکوسیستم Shiba Inu به عنوان حامی اصلی کنفرانس آینده بلاکچین آینده و همچنین هکاتون های رسمی ETHToronto و ETHWomen خواهد بود. علاوه بر این، کوساما از طریق فناوری هوش مصنوعی ظهور خواهد کرد و در کنفرانسی که در روز راه اندازی شیباریوم برگزار شد، سخنرانی خواهد کرد.

این کنفرانس “سند جهانی” اکوسیستم شیبا اینو را به نمایش می گذارد و پروژه های جدید را اعلام می کند و برای اولین بار اطلاعات دقیقی در مورد توکن Treat ارائه می دهد.

در این پست وبلاگ آمده است که در طول کنفرانس آینده پژوهی بلاک چین، شیباریوم میزبان هکاتونی خواهد بود که چندین ماه طول خواهد کشید. Shibarium و Shib the Metaverse دو غرفه خواهند بود که به نمایش انواع محصولات، پلتفرم‌ها و خدمات با موضوع Shiba Inu مانند Shibacals، Shiba Eternity، Shiboshis و غیره اختصاص دارند.

همچنین، شرکت کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که نمایشگاه هایی از شرکای خود مانند Unification و BadIdea.Ai و همچنین پروژه های جدید با استفاده از Shibarium Tech را ببینند.

مرتبط با: حساب توییتر Shiba Inu Burn به حالت تعلیق درآمد

در جامعه شیبا اینو، توکن‌های مختلف نقش‌های خاصی دارند. Shiba Inu (SHIB) جامعه کلی را مدیریت می کند و توکن Bone ShibaSwap (BONE) جنبه فناوری Shibarium را پشتیبانی و مدیریت می کند. توکن Doge Killer (Leash) مسئول حفظ جامعه است و انحصار را ارائه می دهد، در حالی که نشانه Treat پروژه های جامعه را مدیریت می کند.

به گفته کوساما، اکوسیستم Shiba Inu دارای Doggy DAO خواهد بود که کل اکوسیستم را مدیریت می کند و بنیاد Shib Doggy DAO که تصمیمات سازمان غیرمتمرکز خودگردان را اجرا می کند و دارایی های DAO را نگه می دارد. برای اطمینان از اینکه اعضای جامعه شیبا اینو حق حرفی برابر دارند، دولت به چهار بخش تقسیم می‌شود، یکی برای هر توکن اصلی در اکوسیستم شیبا اینو.

جامعه شیبا اینو با هیجان به این اطلاعیه واکنش نشان داد. کاربری که خود را شیبابازار معرفی می‌کند، می‌گوید که سال‌ها منتظر این پیشرفت بوده‌اند و تاکنون همه معماها را حل کرده‌اند.

مجله: Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر بزرگ ژاپن
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *