غول تسویه حساب DTTC، Securrency توسعه دهنده زیرساخت بلاک چین را خریداری می کند


امنیت به DTTC کمک می کند تا نقش خود را در توسعه گزینه های تسویه دارایی دیجیتال افزایش دهد. DTTC 2.5 کوادریلیون دلار در معاملات اوراق بهادار در سال 2022 پردازش کرد.

Depository Trust & Clearing Corporation (DTTC) قراردادی را برای خرید Securrency توسعه دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال امضا کرده است. بیان شد که این خرید DTCC را قادر می سازد تا به تدریج دارایی های دیجیتال را در محصولات و خدمات موجود خود جاسازی کند. شرایط این توافق اعلام نشده است. انتظار می رود “طی چند هفته آینده” بسته شود.

این امنیت به DTCC Digital Assets تغییر نام خواهد داد. مدیریت ارشد Securrency و تقریباً 100 کارمند در شرکت باقی خواهند ماند. این شرکت توسط State Street، US Bank، WisdomTree و Abu Dhabi Catalyst Partners حمایت شد و با امنیت سایبری و متولی دارایی دیجیتال GK8 شریک شد. فرانک لا سالا، رئیس، مدیر عامل و مدیر DTCC، در بیانیه ای گفت:

با گرد هم آوردن DTCC ها […] “با پیچیدگی فناوری اوراق بهادار و شبکه شرکت کنندگان در بازار مالی، ما در موقعیت پیشرو در بازگشایی ارزش دارایی های دیجیتال خواهیم بود.”

بر اساس این بیانیه، DTTC همچنین مجوز فناوری Securrency و ارائه خدمات حرفه ای را خواهد داد. همچنین قابلیت همکاری بین راه حل های دفتر کل توزیع شده Securrency را ارتقا می دهد. WisdomTree در حال حاضر از نرم افزار Securrency در پلت فرم دارایی دیجیتال WisdomTree Prime خود استفاده می کند.

مرتبط: شراکت بانک آمریکا با Paxos معاملات تجاری در همان روز را امکان پذیر می کند

DTCC بزرگترین سرویس تسویه و تسویه حساب در ایالات متحده است و دارای شرکت های تابعه در سراسر جهان است. DTTC و شرکت های تابعه آن در سال 2022 به ارزش 2.5 کوادریلیون دلار مبادلات اوراق بهادار را انجام دادند. این شرکت تابعه سپرده گذاری خدمات نگهداری و دارایی را برای انتشار اوراق بهادار به ارزش 72 تریلیون دلار از بیش از 150 کشور و منطقه ارائه کرد.

این چیز جدیدی برای فناوری بلاک چین نیست، که در سال 2020 حرکت به فضا را آغاز کرد. در ماه دسامبر، با پروژه دلار دیجیتال در یک پروژه آزمایشی مبادله اوراق بهادار همکاری کرد که از یک دلار دیجیتال شبیه‌سازی شده برای تسویه معاملات در اوراق بهادار با توکن T2 استفاده می‌کند. قرارگیری T1 و T0.

مجله: تکرار متون مقدس: “ابر رایانه” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید