گزارش شده است که SEC تصمیم دادگاه در مورد ETF بیت کوین Grayscale را تجدید نظر نخواهد کرد


اگر درست باشد، SEC باید برنامه ETF بیت کوین Grayscale را بررسی کند و تصمیم بگیرد. در صورت رد شدن، Grayscale ممکن است نسبت به تصمیم اعتراض کند.

گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هیچ برنامه ای برای اعتراض به تصمیم اخیر دادگاه به نفع Grayscale Investments ندارد. این تصمیم، کمیسیون بورس و اوراق بهادار را ملزم می‌کند تا درخواست شرکت برای صندوق نقدی بیت کوین (BTC) را بررسی کند.

تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای اعتراض نکردن به تصمیم دادگاه تجدیدنظر منطقه دی سی در گزارش 13 اکتبر رویترز به نقل از “یک منبع آگاه با موضوع” برجسته شد.

تحلیلگران بلومبرگ همچنین انتظار دارند SEC به دادگاه عالی تجدید نظر نکند، اما تاکید کردند که این لزوما به این معنی نیست که درخواست Grayscale تایید خواهد شد.

اگر گزارش ها درست باشد، SEC باید تصمیم ماه اوت دادگاه را پیگیری کند و درخواست Grayscale برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به بیت کوین ETF نقطه ای را بررسی کند.

به گزارش رویترز، انتظار می رود دادگاه استیناف دستوری صادر کند که به طور مشخص نحوه اجرای تصمیم خود توسط SEC را مشخص کند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در مورد این موضوع، از طریق X بیان کرد:

من فکر نمی کنم که آنها به دیوان عالی کشور تجدید نظر کنند. گفتگو بین Grayscale و SEC هفته آینده آغاز خواهد شد. امیدوارید در مورد مراحل بعدی هفته آینده یا هفته بعد بیشتر بشنوید؟

سیفارت پیشنهاد کرد که با حرکت رو به جلو، به احتمال زیاد «در (یا دو) هفته آینده خواهیم دانست» آخرین مهلت SEC برای تأیید یا رد درخواست ETF BTC Spot Grayscale.

اگر SEC درخواست را رد کند، Grayscale ممکن است نسبت به این تصمیم تجدید نظر کند و روند ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

مرتبط با: قیمت بیت کوین به هدف جدید 25 هزار دلار می رسد زیرا SEC در روز تصمیم گیری GBTC را افزایش می دهد

در حال حاضر تقریباً هفت درخواست نقدی بیت کوین ETF در کمیسیون SEC ثبت شده است و در انتظار تصمیم تنظیم کننده است.

در جداگانه قبلی

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF، سیفارت و بلومبرگ نیز قبلاً پیشنهاد کرده بودند که احتمال تایید درخواست در سال 2023 75 درصد است.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هیور وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی شکایت
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید