SEC vs Ripple به نقل از قاضی دستور انتشار “Hinman Papers” را صادر کرد


قاضی آنالیسا تورس مسائل باقی مانده در پرونده ریپل علیه SEC را به قاضی سارا نتبرن ارجاع داد.

مرحله بعدی دعوای «SEC و ریپل» با قاضی منطقه ای ایالات متحده، آنالیسا تورس از ناحیه جنوبی نیویورک، در 17 ژوئیه به قاضی سارا نتبرن ارجاع می دهد.

اولین بار توسط روزنامه نگار النور ترت گزارش شد، دادگاه “حکم اصلاحی برای ارجاع به قاضی” صادر کرد که نظارت قضایی بر پرونده را به قاضی منتقل کرد:

سند یک صفحه ای مشاهده شده توسط کوین تلگراف نشان می دهد که گام بعدی جلسه مقدماتی عمومی خواهد بود. این مرحله معمولاً مستلزم یک پنجره کوتاه از کاوش و ابراز مخالفت است.

پیش محاکمه عمومی محتمل ترین بخش رسیدگی به توافق است. همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش داده است، کارشناسان معتقدند بعید است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نسبت به احکام قاضی تورس در هفته گذشته تجدید نظر کند.

مطالب مرتبط: قاضی حکم می‌کند که XRP در دعوای SEC علیه ریپل یک امنیت نیست

قاضی تورس پس از به دست آوردن یک پیروزی جزئی برای ریپل در 13 جولای، تصمیم گرفت این ادعا را که ریپل با انتشار توکن XRP در مبادلات عمومی قانون را زیر پا گذاشته است، رد کند. این بدان معناست که XRP یک امنیت نیست و پیامدهایی برای کل بازار کریپتو دارد.

با این حال، طبق گفته SEC، زمانی که ریپل آن را مستقیماً از طریق یک طرح بازاریابی که جنبه‌های مختلف XRP را برجسته می‌کرد که می‌تواند باعث شود سرمایه‌گذاران آن را به‌عنوان یک اوراق بهادار ببینند، برجسته می‌کرد، XRP به عنوان یک اوراق بهادار فروخته شد.

قاضی نتبرن بر این مرحله بعدی نظارت خواهد کرد، جایی که، همانطور که برخی کارشناسان پیش بینی می کنند، SEC ممکن است وسوسه شود که به ریپل اجازه دهد پرونده را حل و فصل کند.

نتبرن در تمام طول عمر خود درگیر دعوی قضایی بوده است، از جمله رسیدگی به چندین درخواست قبلی. قاضی نتبرن دستور انتشار کتاب مورد انتظار «Hinman Papers» را صادر کرده است، مجموعه ای از فایل های SEC که حاوی متنی از سخنرانی سال 2018 کارگردان ویلیام هینمن است و به طور گسترده تصور می شود چیزی شبیه به تفنگ دودزا است.

در حالی که انتشار اسناد اثر مطلوب را نداشت، همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال از بیرون امیدوار بود، پیروزی جزئی ریپل تأثیر قابل توجهی بر احساسات کلی ارزهای دیجیتال داشت.

جدای از سابقه نتبرن در به چالش کشیدن ادعاهای SEC در شکایت، دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم احساسات مثبت ادامه خواهد داشت. در زمان انتشار، XRP با قیمت 0.72 دلار معامله می شود که نسبت به اوج هفته گذشته کاهش یافته است، اما همچنان از 13 جولای بیش از 56 درصد است.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *