SEC تصمیم به ویرایش و مهر و موم کردن برخی از اسناد در پرونده Binance.US را لغو می کند


مدارک ارسال شده در 28 آگوست ظرف یک هفته در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. اما اینها همه اسناد مهر و موم شده پرونده نیست.

ناظران به زودی نگاهی به حداقل برخی از اسناد مهر و موم شده در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس خواهند داشت. اسناد به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار و با توافق هر دو طرف مهر و موم می شوند و به درخواست خود کمیسیون بورس و اوراق بهادار از مهر خارج می شوند.

قاضی ضیا فاروکی از دادگاه منطقه ای منطقه کلمبیا در 15 سپتامبر دستوری صادر کرد که به درخواست SEC برای مهر و موم شدن اسناد اجابت کرد. در این تصمیم 18 سند مهر و موم شده و 9 سند دیگر تا حدی مهر و موم شده یا ویرایش شده ذکر شده است.

بایگانی اسناد مهر و موم شده در SEC v. Binance.US. منبع: CourtListener

بایننس و “هر طرفی که ادعای محرمانه بودن اسناد مربوط به اقدام اجباری SEC را داشته باشد” می توانند به مدت هفت روز نسبت به عدم مهر و موم اعتراض کنند و SEC هفت روز فرصت دارد تا به این ادعاها پاسخ دهد.

کلیه اسناد مهر و موم شده با شماره پرونده ثبت شده است. 102 در 28 اوت ثبت شد. در آن زمان، این گمانه زنی وجود داشت که آنها با تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد Binance مرتبط هستند. اسناد نیمه مهر شده در مجموع 117 صفحه است. اینها شامل اسناد داخلی Binance.US، ایمیل ها و پرونده های دادگاه SEC می شود. اینها شامل یادداشتی است که در 14 سپتامبر در مورد انطباق Binace.US با تلاش های کشف SEC ثبت شد.

مرتبط: SEC ایالات متحده می گوید Binance.US با تحقیقات همکاری نمی کند

فهرست به دستور فاروکی شامل تمام اسناد مهر و موم شده ارائه شده در پرونده نمی شود. بایننس. پیشنهاد سفارش، که توسط هلدینگ ایالات متحده BAM در 11 سپتامبر ارائه شد، به همراه سند اعتراض SEC و 8 نمایشگاه تحت مهر و موم قرار گرفت و نامی در این دستور وجود ندارد.

شکایت SEC علیه Binance.US، Binance، و مدیر عامل Changpeng Zhao در ماه ژوئن ثبت شد و حول معاملات اوراق بهادار ثبت نشده و سایر اتهامات مربوط به بی نظمی، از جمله فروش های تقلبی، می چرخد. Binance.US در ماه اوت درخواست حمایتی علیه SEC کرد.

مجله: پاکسازی کریپتو: چقدر اعمال بیش از حد است؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *