SEC نگرانی هایی را در مورد Coinbase مطرح می کند و به طرح تجدید ساختار سلسیوس اعتراض می کند


برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، بیانیه‌ای مشترک صادر کردند و استدلال SEC را در اعتراض خود در ۲۲ سپتامبر زیر سوال بردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به طرح تجدید ساختار شبکه سلسیوس اعتراض کرده است که تا حدی بر اساس دعوای حقوقی جاری تنظیم کننده با صرافی رمزارز Coinbase است.

SEC در درخواست خود به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک در 22 سپتامبر، اعتراض محدودی به آخرین طرح پیشنهادی تجدید ساختار سلسیوس ارائه کرد و حقوق خود را محفوظ داشت. چهارمین بازنگری طرح ورشکستگی که در 15 آگوست ارائه شد، به دنبال پیشنهاد اولیه ای است که در ماه مارس ارائه شده بود اما هنوز تصویب نشده است.

یک الحاقیه به طرح بازسازی، یک قرارداد خدمات توزیع با Coinbase را پیشنهاد کرد که سلسیوس سعی کرد آن را تحت مهر و موم قرار دهد. SEC در اعتراض خود استدلال کرد که این معامله می تواند کوین بیس را ملزم کند که «خیلی فراتر از خدمات یک نماینده توزیع برود» و به طور بالقوه این خدمات را در یک دادخواست مدنی که کمیسیون در ماه ژوئن ارائه کرد ارائه می دهد.

در این بایگانی آمده است: «بدهکاران تأیید می‌کنند که، علی‌رغم اینکه در توافق‌نامه‌های کوین‌بیس برعکس آمده است، کوین‌بیس قصد ارائه خدمات دلالی به بدهکاران را ندارد.» با این حال، نباید از این دادگاه خواسته شود تا توافقی را که در آن شرایط با اهمیت وجود ندارد یا متناقض است، تأیید کند.»

در حالی که بازنگری در طرح تجدید ساختار سلسیوس از ماه مارس در حال انجام است، کوین بیس شکایتی را به SEC به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده تنظیم کرد. مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ و مدیر ارشد حقوقی پل گروال در 25 سپتامبر فوق الذکر این صرافی در تلاش‌های خود برای بازگرداندن وجوه کاربران “مفتخر به تعامل با Celsius” بود:

مرتبط با: سلسیوس پیشنهاد NovaWulf را برای فرار از ورشکستگی انتخاب می کند

شکایت دادگاه ورشکستگی پس از آن صورت می گیرد که سلسیوس توافقی را با Core Scientific اعلام کرد که در آن شرکت ماینینگ با فروش یک مرکز داده استخراج به سلسیوس به قیمت 14 میلیون دلار به صورت نقدی موافقت کرد و تمام قوانین موجود بین دو شرکت را تسویه کرد. طبق گزارش Core Scientific، از زمان اعلام ورشکستگی در ژوئیه 2022، سلسیوس در پرداخت‌های خود ناتوان بود.

در ماه اوت، دادگاه ورشکستگی با سلسیوس موافقت کرد تا برگه های دیجیتالی را برای رای دادن به طرح سازماندهی مجدد خود در ماه اکتبر ارسال کند. جلسه بعدی پرونده ورشکستگی 14 مهرماه برگزار می شود.

مجله: تیفانی فونگ درجه سانتیگراد، FTX و NY Post را به آتش می کشد: تالار شعله
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید