SEC مهلت‌های برنامه‌های ARK 21Shares و VanEck Spot Ether ETF را تمدید می‌کند


کمیسیون همچنین ضرب الاجل طولانی تری را برای تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی ETF بیت کوین از ARK 21Shares و GlobalX در 26 سپتامبر تعیین کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم گیری در مورد تأیید برنامه های صندوق قابل معامله در بورس Ether (ETH) از ARK 21Shares و VanEck را به تعویق انداخت.

در پرونده‌های جداگانه‌ای که در 27 سپتامبر ثبت شد، SEC گفت که ضرب‌الاجل طولانی‌تری برای تأیید یا رد تغییر قانون پیشنهادی تعیین می‌کند که به ETF‌های Spot ETH VanEck و ARK 21Shares اجازه می‌دهد در بورس Cboe BZX فهرست شوند. این کمیسیون گفت که هیچ نظر عمومی در مورد هیچ یک از این پیشنهادها دریافت نکرده است و مهلت‌های تاخیر یا تصمیم‌گیری بیشتر را به ترتیب به 25 و 26 دسامبر به تعویق خواهد انداخت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: «کمیسیون مناسب می‌بیند که یک دوره طولانی‌تر برای اقدام در مورد تغییر قانون پیشنهادی تعیین کند تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی و مسائل مطرح‌شده در آن داشته باشد».

این تاخیر در همان روزی رخ داد که بازار سهام نزدک یک تغییر قانون پیشنهادی را به SEC ارائه کرد تا یک ETH ETF ترکیبی، ترکیبی از دارایی‌های اسپات اتر و قراردادهای آتی را فهرست کند. تغییرات قوانین پیشنهادی برای Grayscale Ethereum Futures Trust و Hashdex Bitcoin Futures ETF در بورس اوراق بهادار نیویورک و برای فرانکلین بیت کوین ETF در بورس Cboe BZX نیز در 27 سپتامبر ثبت شد.

SEC در 26 سپتامبر اعلام کرد که مهلت طولانی تری برای تصمیم گیری در مورد برنامه های ETF بیت کوین (BTC) از ARK 21Shares و GlobalX تعیین می کند. این کمیسیون هفته‌ها قبل از ضرب‌الاجل‌های بعدی برای هر دو ابزار سرمایه‌گذاری، این اخطار را ارسال کرد و تصمیم نهایی در مورد ETF سهام ARK 21 را تا ژانویه به تعویق انداخت.

مرتبط با: قانونگذاران ایالات متحده از رئیس SEC می‌خواهند که فوراً ETF بیت کوین را تأیید کند

در ماه آگوست، کتی وود، بنیانگذار و مدیرعامل ARK Investment Management حدس زد که اگر SEC با تاییدیه ETF نقطه ای پیش برود، ممکن است اجازه دهد چندین فهرست به طور همزمان برای جلوگیری از برتری هر شرکتی نسبت به شرکت دیگر در بازار وجود داشته باشد. این اظهارات قبل از اینکه Grayscale Investments برنده دعوای حقوقی با SEC در مورد برنامه بیت کوین ETF خود باشد، بیان شد که احتمالاً مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تا به امروز، SEC هرگز یک ETF ارز دیجیتال را در ایالات متحده تایید نکرده است، اما اجازه فهرست ETF های آتی مربوط به رمزنگاری و همچنین ETF های آتی بیت کوین را داده است. آخرین مهلت بعدی برای برنامه های ETF رمزنگاری نقطه ای از شرکت هایی مانند BlackRock، WisdomTree، Invesco Galaxy، Valkyrie، Bitwise و Fidelity برای ماه اکتبر برنامه ریزی شده است.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید