SEC مهلت ETF بیت کوین ARK 21Shares را تا ژانویه به پایان رساند


کمیسیون 60 روز دیگر به آن فرصت داد تا لیست خودروی سرمایه گذاری ARK 21Shares را در بورس Cboe BZX بررسی کند، با آخرین مهلت تعیین شده برای 10 ژانویه.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) حداکثر زمان مجاز را برای تصمیم گیری در مورد صندوق نقدی بیت کوین (BTC) یا ETF ارائه شده از ARK 21Shares می گیرد.

SEC در اطلاعیه 26 سپتامبر خود گفت که ضرب الاجل طولانی تری برای تایید یا رد تغییر قانون پیشنهادی تعیین می کند که به ARK 21Shares اجازه می دهد ETF BTC خود را در بورس Cboe BZX مشاهده کند. تعویق قبلی کمیسیون در 11 اوت به رگولاتور تا 11 نوامبر فرصت داده بود تا تصمیم بگیرد که آیا مجدداً تصمیمی را تأیید، رد یا به تعویق بیاندازد.

مشخص نیست که چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم گرفت مهلت طولانی تری برای تعیین سرنوشت ETF بیت کوین نقطه ای، 45 روز قبل از مهلت تعیین کند. رگولاتور به طور کلی تا چند روز قبل از پایان مهلت برای ثبت درخواست تاخیر منتظر ماند. با 60 روز اضافی برای بررسی پیشنهاد ARK 21Shares، مهلت SEC 10 ژانویه تا 240 روز پس از ثبت درخواست در می 2023 خواهد بود.

«کمیسیون مناسب می‌داند که یک دوره طولانی‌تر برای صدور دستور تأیید یا رد تغییر قانون پیشنهادی تعیین کند تا زمان کافی برای بررسی تغییر قانون پیشنهادی داشته باشد. […] و مسائلی که در اینجا بوجود می آیند،” SEC گفت.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید