SEC قصد دارد تا دلال-کارگزاران رمزنگاری و عوامل انتقال را تحت راهنمای آزمون 2024 بررسی کند.


SEC اولویت های امتحان را بر اساس بازخورد حسابرسان و ورودی سرمایه گذاران و صنعت تعیین می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گزارش اولویت های بررسی سال 2024 خود را در 16 اکتبر منتشر کرد. بخش تحقیقات آژانس برای بیش از یک دهه گزارش‌های مشابهی را برای آگاه کردن ثبت‌کنندگان از خطرات نوظهوری که روی آنها تمرکز خواهد کرد، منتشر کرده است. کارگزاران کریپتو، در میان دیگران، نیز مطلع شدند.

در این گزارش آمده است که SEC ظرفیت بخش معاینه خود را افزایش داده و تیم هایی را در محدوده برنامه های مختلف ایجاد کرده است که در سال 2023 به حوزه ارزهای دیجیتال، فین تک، هوش مصنوعی و امنیت سایبری می پردازند. او افزود که SEC به نظارت بر کارگزاران و مشاوران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

این بخش به دنبال ثبت‌کنندگانی بود که برنامه‌های کاربردی جدیدی مانند «ابزارهای معاملاتی خودکار، هوش مصنوعی، و الگوریتم‌ها یا پلتفرم‌های معاملاتی» و همچنین «راه‌حل‌های فناوری و آنلاین خدمات حساب‌های آنلاین را که به‌طور خاص با هدف برآورده کردن خواسته‌های بازاریابی و انطباق ارائه می‌کنند» ارائه می‌کردند.

مطالب مرتبط: کوین بیس همچنان به فشار دادن SEC برای اقدام در مورد دادخواست قانون گذاری کریپتو ادامه می دهد

امتحانات به این موضوع می پردازند که ثبت نام کنندگان تا چه اندازه استانداردهای رفتاری را برای ارجاع مشتری و درک آنها از محصولات ارائه شده توسط ثبت نام کنندگان رعایت می کنند. در این گزارش به طور خاص به سرمایه گذاران مسن تر و دارایی های بازنشستگی اشاره شده است. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که ثبت نام کنندگان از آخرین دستورالعمل ها پیروی می کنند. “شرایط حضانت تحت قانون مشاوران” در اینجا برجسته شده است. پرداختن به خطرات مرتبط با استفاده از بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده نیز ارزیابی خواهد شد.

بررسی‌های عوامل انتقالی که به صادرکنندگان امنیت دارایی‌های رمزنگاری خدمات ارائه می‌کنند یا از فناوری‌های نوظهور در کار خود استفاده می‌کنند، به طور جداگانه ذکر شد.

بخش امتحانات قبلاً به روز رسانی امتحانات را منتشر کرده است، اما این اولین بار است که در آغاز سال مالی جدید یک به روز رسانی ظاهر می شود. مدیر بخش ریچارد بست گفت:

“تداوم در دسترس قرار دادن اولویت‌های امتحانی ما، شفافیت در برنامه امتحان را افزایش می‌دهد و شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا تلاش‌های انطباق و نظارت خود را روی حوزه‌هایی با ریسک بالقوه بالا برای سرمایه‌گذاران خرد متمرکز کنند.”

طبق اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار، اولویت های آزمون بر اساس بازخورد کارکنان آزمون در سال گذشته و همچنین سرمایه گذاران، گروه های صنعتی و منابع مشابه تعیین می شود.

مجله: Crypto Wendy در مورد SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ضعیف می توانند برنده شوند صحبت می کند: Hall of Flame
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید