برد گارلینگ هاوس: SEC ممکن است سالها منتظر استیناف پرونده ریپل باشد


به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل Ripple، ثبت درخواست تجدیدنظر توسط SEC تنها تصمیم قاضی تورس را مبنی بر اینکه XRP یک امنیت نیست، “تثبیت بیشتری” می کند.

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، معتقد است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قبل از اینکه فرصتی برای تجدید نظر در مورد حکم مثبت قاضی تورس در پرونده علیه ریپل داشته باشد، با یک روند طولانی مواجه خواهد شد.

در 13 ژوئیه، قاضی تورس در شکایتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2020 ارائه شد، تا حدی به نفع آزمایشگاه های ریپل رای داد و حکم داد که توکن XRP (XRP) با توجه به خرده فروشی در مبادلات دارایی دیجیتال یک امنیت نیست.

با این حال، تورس تصمیم گرفت که XRP هنگامی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته می شود یک اوراق بهادار است زیرا شرایط تعیین شده در تست Howey را برآورده می کند.

در مصاحبه ای با بلومبرگ در 15 ژوئیه، گارلینگ هاوس اظهار داشت که فروش شرکت ها “کوچک ترین بخش” پرونده است و اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست تجدید نظر علیه خرده فروشی ارائه دهد، “تنها تصمیم قاضی تورس” را “تثبیت بیشتری” خواهد کرد. ساخته شده است.

Garlinghouse خاطرنشان کرد که ممکن است کمی طول بکشد تا SEC درخواست تجدید نظر کند.

طبق قانون، قانون کشور در حال حاضر این است که XRP یک امنیت نیست. تا زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار این فرصت را نداشته باشد که درخواست تجدیدنظر یک ساله ارائه دهد، ما بدیهی است که بسیار خوشبین هستیم.

گارلینگ هاوس تاکید کرد که SEC “برای اولین بار” یک “پرونده رمزنگاری” را از دست داده است. او معتقد است که این به این دلیل است که SEC “یک قلدر” است و به دنبال “بازیکنان ضعیف” است که “نمی توانند دفاع مناسبی بازی کنند”.

او همچنین خاطرنشان کرد که وقتی اولین شکایت علیه ریپل مطرح شد، بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به دلیل عدم اطمینان، نگرش «صبر کنید تا ببینیم چه می‌شود» داشتند.

مرتبط با: XRP در یک “لحظه چرخه” حکومت می کند، اما ما هنوز از خطر خارج نشده ایم

به گفته Garlinghouse، این به این دلیل است که SEC سردرگمی را به بازار اضافه کرد.

او گفت: «آنها می‌دانستند که آشفتگی وجود دارد، و در واقع کارهایی را انجام دادند که می‌دانستند این سردرگمی را بیشتر می‌کند.

او خاطرنشان کرد که این “آشفتگی” در واقع “قدرت” را در SEC پنهان کرد، اما از وقوع نوآوری در ایالات متحده جلوگیری کرد.

او گفت: «کمیسیون بورس و اوراق بهادار تلاش می‌کند تا قدرت و سیاست را بالاتر از سیاست‌های واقعاً درست قرار دهد و قوانین شفافی را برای جاده وضع کند.

به طوری که کارآفرینان و سرمایه گذاران می توانند به این بازار جدید شگفت انگیز پیرامون فناوری های رمزنگاری و بلاک چین بپیوندند.

مجله: XRP یک امنیت نیست، مدیر عامل Celsius یک شکایت جنایی ارائه کرد و موارد دیگر: Hodler’s Digest، 9-15 ژوئیه
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *