SEC در درخواست دسترسی به نرم افزار Binance.US اشکال موقتی را مشاهده می کند


یک قاضی فدرال درخواست SEC برای ارائه دسترسی فوری به نرم‌افزار Binance.US را رد کرد و از تنظیم‌کننده خواست تا درخواست‌های مشخص‌تری برای کشف ارائه کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جلسه استماع 18 سپتامبر نتوانست به نرم افزار Binance.US دسترسی فوری داشته باشد و قاضی گفت که “در حال حاضر تمایلی به اجازه بررسی ندارد.”

این جلسه برای بحث در مورد پیشنهاد SEC برای وادار کردن Binance به ارائه اطلاعات دقیق و در دسترس قرار دادن مدیران اجرایی آن برای سپرده گذاری برگزار شد. این موضوع در هفته گذشته محل مناقشه این دو بود.

در این جلسه، قاضی فاروکی گفت که “در حال حاضر تمایلی به اجازه بازبینی ندارد”. بر اساس گزارش بلومبرگ در 18 سپتامبر، او پیشنهاد کرد که SEC درخواست‌های خاص‌تری برای کشف داشته باشد و با طیف وسیع‌تری از شاهدان صحبت کند.

SEC از 5 ژوئن که شکایتی علیه بازوی آمریکایی صرافی ارز دیجیتال، زیرمجموعه بین المللی Binance Holdings Ltd و مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Zhao به اتهام دخالت در این صرافی ارائه کرد، بارها ادعا کرده است که در به دست آوردن اطلاعات از Binance.US مشکل داشته است. در فروش اوراق بهادار ثبت نشده.

در 15 سپتامبر، SEC، Binance.US را به عدم همکاری با تحقیقات متهم کرد، و تنظیم کننده تاکید کرد که BAM Trading، شرکت هلدینگ Binance.US، تنها 220 سند را در طول فرآیند کشف تولید کرده است.

SEC گفت که اکثر این اسناد “شامل اسکرین شات های نامفهوم و اسنادی هستند که تاریخ یا امضا ندارند.” رگولاتور اضافه کرد که BAM از ارائه شاهدان مورد نیاز برای مدرک خودداری کرد، در عوض موافقت کرد که تنها به چهار شاهدی که مناسب می‌داند شهادت بدهد.

با این حال، بایننس قبلاً درخواست‌های کشف مکرر SEC را “بیش از حد سنگین” خوانده بود، در حالی که SEC ادعا کرد که بایننس علیرغم موافقت با دستور رضایت در مورد کشف در دادخواست SEC علیه معاملات اوراق بهادار ثبت نشده و سایر اتهامات، همکاری نداشت.

مرتبط: SEC ادعا می کند که ارائه دهنده کیف پول Ceffu “وابسته به Binance” علیه BAM است

تصمیم قاضی فاروکی مبنی بر ممانعت از دسترسی فوری SEC به نرم‌افزار Binance.US و سایر اسناد، یک شکست جزئی برای تنظیم‌کننده در دعوای جاری علیه صرافی است.

نگهبانی دارایی‌های مشتری Binance.US یکی از نگرانی‌های اصلی SEC در مورد صرافی ارز دیجیتال است. رگولاتور ادعا می کند که Binance.US باید برای کشف پیوندهای بالقوه با بازوی جهانی صرافی به طور کامل بررسی شود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ – کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *