SEC در دعوای قضایی شرکت داشته است. هستر پیرس می‌گوید شرکت‌های رمزارز نباید از ایالات متحده تسلیم شوند


این کمیسیونر گفت که او در پنج سال حضور در SEC شاهد افزایش آگاهی و دانش در مورد دارایی های دیجیتال بوده است، اما اقدامات اجرایی تا حد زیادی “بیشتر مشابه” بوده است.

هستر پیرس، یکی از پنج کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و یکی از مدافعان صریح ارزهای دیجیتال، از قانونگذاران و رگولاتورها خواست تا در مورد دارایی های دیجیتال شفافیت ارائه دهند.

پیرس در صحبت با Cointelegraph در کنفرانس Permissionless II در آستین، تگزاس، در 11 سپتامبر گفت که انتظار نداشت SEC در یافتن راه حلی برای یک چارچوب نظارتی برای ارزهای رمزنگاری شده “اینقدر عقب باشد” زمانی که او در 11 سپتامبر به کمیسیون پیوست. . 2018. او اشاره کرد که کشورهایی مانند سوئیس و سنگاپور در سطح جهانی از منحنی مقررات ارزهای دیجیتال جلوتر هستند، اما گفت که تا حد زیادی با وضعیت ایالات متحده قابل مقایسه نیستند.

پیرس گفت: “من تغییر زیادی برای بهتر شدن ندیده ام.” افراد زیادی در آژانس وجود دارند، چه در FinHub و چه در تمام بخش‌ها، که اطلاعات زیادی در مورد ارزهای دیجیتال دارند. «در واقع افراد بسیار آگاه آنجا هستند، و فکر می‌کنم در طول مدت من در آنجا تغییر کرده است.»

کمیسر هستر پیرس (نفر دوم از راست) با سیاستگذاران در Permissionless II در 11 سپتامبر صحبت می کند. منبع: کوین تلگراف

SEC به رهبری رئیس Gary Gensler، انتقادات زیادی از سوی رهبران صنعت، تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران دریافت کرده است و اغلب به رویکرد «تنظیمی از طریق اجرا» برای دارایی‌های دیجیتال متهم شده است. در زمان انتشار، این کمیسیون درگیر دعاوی مدنی علیه شرکت‌های رمزنگاری کوین‌بیس، بایننس و ریپل بود و صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) را برای فهرست شدن در بازارهای ایالات متحده تایید نکرده بود. در ماه آگوست، Grayscale Investments برنده درخواست تجدیدنظر در مورد رد درخواست SEC برای ETF آن شد، که می تواند به بررسی دقیق منجر شود.

مرتبط با: Stoner Cats NFT ها “تامین مالی طرفداران” هستند، نه اوراق بهادار – SEC’s Peirce, Uyeda

پیرس گفت که نمی تواند در مورد هیچ موردی که مربوط به SEC باشد، اظهار نظر کند، اما از نهادهای درگیر در صنعت کریپتو خواست تا در مورد چگونگی ادامه با کمیسیون ارتباط برقرار کنند. او اشاره کرد که آژانس «ممکن است نظر خود را در مورد سیاست‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال تغییر دهد:

ایالات متحده را رها نکنید. این نیز می گذرد، سردرگمی از بین خواهد رفت. ایالات متحده مکان خوبی برای ساختن چیزها است و من می خواهم که به همین شکل باقی بماند. اما با ایده های بسیار ملموس مطرح کنید. […] در مورد راه های مشخصی که به وضوح نیاز دارید فکر کنید.

در زمان انتشار، وکلای SEC در مورد درخواستی با همتایان خود در Binance.US در جلسه ای در واشنگتن دی سی در مورد نیاز به کشف سریع پرونده مدنی بحث می کردند. این جلسه پس از آن برگزار شد که مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، بایننس را اعلام کرد. مدیر عامل ایالات متحده، برایان شرودر، در بحبوحه گزارش هایی مبنی بر خروج سایر مدیران صرافی، “یک استراحت شایسته” را از شرکت ارز دیجیتال انجام داد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *