مشاور پارادایم: SEC “به اشتباه” تلاش می کند تا بازارهای رمزنگاری را تنظیم کند


رودریگو سیرا SEC را به تجاوز از اختیارات خود در شکایت علیه صرافی رمزارز Bittrex متهم کرد.

رودریگو سیرا، مشاور ویژه شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز Paradigm، آخرین کسی است که تنظیم‌کننده اوراق بهادار ایالات متحده را به ردیابی «کاذب» صرافی بیت‌ترکس، این بار برای نظارت بر بازارهای ثانویه کریپتو متهم کرده است.

سیرا در یک موضوع توییتری در 11 ژوئیه، افکار خود را پس از وکالتنامه از پارادایم اضافه کرد و گفت که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی رمزارز Bittrex مستقر در ایالات متحده “رد شد” زیرا مبتنی بر استفاده غیرمنطقی از Howey بود. استدلال کرد که باید. آزمایش کنید تا ادعاهای خود را مطرح کنید.

در 7 ژوئیه، پارادایم در یک جلسه توجیهی دوستانه ادعا کرد که تنظیم کننده مالی از وظایف خود فراتر رفته است.

سیرا همچنین خاطرنشان کرد که گری جنسلر، رئیس SEC قبلا اذعان کرده بود که صرافی‌های رمزنگاری چارچوب نظارتی کافی ندارند، و به وضوح نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده اختیار کافی برای تنظیم این بازارهای ثانویه را ندارد.

سیرا در یک پست وبلاگی در 7 ژوئیه استدلال های مشابهی را بیان کرد و بیان کرد که SEC هیچ صلاحیتی ندارد زیرا دارایی های رمزنگاری شده حاوی “قراردادهای سرمایه گذاری” نیستند. در نتیجه، دارایی‌های کریپتو تحت اختیار آژانس قرار نمی‌گیرند.

تا زمانی که SEC قوانین درخواست شده توسط Coinbase را اجرا نکند، صنعت دارایی دیجیتال در بلاتکلیفی گیر کرده است زیرا هیچ راه موثری برای انجام این کار وجود ندارد، حتی اگر به طور همزمان “ورود به سیستم و ثبت نام” باشد.”

مرتبط با: Bittrex اختیارات SEC را در دعوای کریپتو به چالش می کشد و به دنبال استیضاح است

SEC برای اولین بار در 17 آوریل علیه Bittrex شکایت کرد. حدود دو هفته بعد در 30 آوریل، صرافی مجوز انتقال پول فلوریدا خود را تحویل داد و در نهایت در 8 مه اعلام ورشکستگی کرد.

این دومین باری است که پارادایم از یک سازمان رمزنگاری که با اقدامات قانونی SEC مواجه است، پشتیبانی می‌کند.

در 11 مه، پارادایم درخواست داد تا یک جلسه توجیهی دوستانه در حمایت از Coinbase ارائه دهد، با این ادعا که SEC قادر به ارائه قوانین یا راهنمایی روشن برای شرکت‌های دارایی دیجیتال در ایالات متحده نیست.

اندیشه: GOP crypto maxis تقریباً به بدی «ارتش ضد کریپتو» دم‌ها است
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *