SEC مدیر سرمایه گذاری کریپتو را به تبلیغات گمراه کننده و اتهامات نگهداری متهم می کند


شکایت علیه Titan Global Capital Management اولین شکایتی است که بر اساس قانون بازاریابی اصلاح شده 2020 تنظیم کننده ایالات متحده ثبت شده است. همچنین به مسائل مربوط به سازگاری می پردازد.

مشاور سرمایه‌گذاری فین‌تک Titan Global Capital Management موافقت کرده است پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اتهامات مربوط به تبلیغات و عدم رعایت قوانین را مطرح کرد، دستور توقف و توقف را با سانسور و مجازات صادر کند.

به گفته SEC، این شرکت مستقر در نیویورک بر اساس «عملکرد فرضی» در وب‌سایت خود، ادعاهای گمراه‌کننده‌ای را مطرح کرد و قانون بازاریابی SEC را که در دسامبر 2020 اصلاح شد، نقض کرد. این اولین مورد اتهام در این قاعده بود. عثمان نواز افسر ارشد اجرای SEC در بیانیه ای گفت:

«کمیسیون قانون بازاریابی خود را تغییر داده است تا اجازه استفاده از معیارهای عملکردی فرضی را بدهد، اما تنها در صورتی که مشاوران از الزاماتی پیروی کنند که به طور منطقی برای جلوگیری از تقلب طراحی شده است. […] این اقدام به عنوان یک هشدار به همه مشاوران برای اطمینان از رعایت آنها عمل می کند.

Titan ادعا کرد که عملکرد “سالانه” بر اساس داده های سه هفته ای می تواند تا 2700٪ بازده محصول Titan Crypto خود را که در آگوست 2021 راه اندازی شد، داشته باشد. SEC همچنین دریافت که این شرکت اظهارات مبهمی در مورد نگهداری دارایی های رمزنگاری کرده است. و سایر سیاست ها، و در اتخاذ سیاست های مناسب در مورد تجارت کارکنان برای دوره تا اکتبر 2022 شکست خورده است.

مطالب مرتبط: تیتان سبد ارزهای دیجیتال با مدیریت فعال را برای سرمایه گذاران آمریکایی راه اندازی می کند

Titan در SEC ثبت شده است و یکی از اعضای سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی است. خود شرکت برخی از مسائل را گزارش کرد و قبل از پذیرش دستور SEC بدون پذیرش یا رد یافته‌های SEC با تحقیقات همکاری کرد. اقدام SEC همچنین شامل جریمه 192,454 دلاری برای توزیع سود غیرقانونی با بهره و جریمه 850,000 دلاری برای توزیع بین مشتریان آسیب دیده بود.

SEC تحریم های تشدید شده را به عنوان یک هدف نظارتی برای مشاوران سرمایه گذاری در حوزه کریپتو قرار داده است. بخش امتحانات در اطلاعیه فوریه خود تمرکز جدید را اعلام کرد. همچنین تغییراتی را در قوانین نگهداری پیشنهاد کرد که می‌تواند بر شرکت‌های ارزهای دیجیتال تأثیر منفی بگذارد.

تایتان تا تاریخ انتشار به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند: طرح 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *