گری جنسلر می گوید: موقعیت ETF بیت کوین گری جنسلر «ناسازگار» است


در طی یک پنل در نمایشگاه MIT Bitcoin 2019، Gensler از رگولاتور اوراق بهادار به دلیل رویکرد “ناسازگار” خود در تشخیص تاییدیه های بیت کوین ETF انتقاد کرد.

بر اساس ویدئویی از Gensler که در سال 2019 دوباره منتشر شد، گری جنسلر یک بار از رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل رویکرد “ناسازگار” آن در شناسایی محصولات بیت کوین (BTC) انتقاد کرد.

در این کلیپ ویدیویی که اخیراً در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، یک Gensler قبل از SEC مشاهده می‌شود که در حال بحث در مورد مقررات بلاک چین در یک گفتگوی کناری با هیستر پیرس، کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در نمایشگاه MIT Bitcoin 2019 است.

“من فکر می کنم معاملات آتی بیت کوین و اتریوم و موارد مشابه وجود خواهد داشت، اما ETF بیت کوین وجود نخواهد داشت، و این به نظر من کمی ناسازگار است. […]جنسلر گفت: کمی ناسازگار به نظر می رسد.

وی افزود: «در حالی که قوانین دقیقاً یکسان نیستند، اما کاملاً مشابه هستند.

در همین حال، در X (توئیتر)، جامعه ارزهای دیجیتال نمی‌توانست تضاد با دیدگاه‌های Gensler در مورد ETF‌های بیت‌کوین را برجسته کند.

زک وول، تحلیلگر بازار اظهار داشت: گری جنسلر می گوید گری جنسلر اشتباه می کند. یکی دیگر از کاربران X گفت: «ما دلتنگ Gensler معمولی و باحال بودیم جلب توجه کرد.

تا به امروز، SEC فقط ETF های آتی بیت کوین و اتریوم را تایید کرده است.

مرتبط با: مدیر عامل ریپل از اظهارات جی کلیتون رئیس سابق SEC انتقاد می کند

SEC از سال 2017 برنامه های نقدی بیت کوین ETF را رد کرده بود. این یک سنت در دوران جنسلر است که برنامه‌های اخیر بیت‌کوین ETF را رد کرده، به تأخیر انداخته یا عقب نشینی کرده است و ادعا می‌کند که وجوه حمایتی در برابر دستکاری بازار ندارند.

SEC Gensler توسط مدیر دارایی Grayscale به دلیل رد پیشنهاد تبدیل تراست بیت کوین موجود خود به ETF مورد شکایت قرار گرفت.

دادگاه حکم داد که رد درخواست SEC “خودسرانه و دمدمی مزاجانه” است. SEC به این تصمیم اعتراض نکرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید