SEC بایننس را به عدم همکاری متهم می کند، دادگاه اسناد پرونده را منتشر می کند: قانون رمزگشایی شده است


مبارزه حقوقی بین SEC و Binance.US ادامه دارد و کاهش های جدیدی در حجم معاملات شرکت تجربه می شود.

مبارزه حقوقی بین صرافی بایننس و کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ادامه دارد. SEC Binance.US را به عدم همکاری با تحقیقات در حال انجام متهم کرد. این آژانس اشاره می کند که BAM، شرکت هلدینگ Binance.US، تنها 220 سند را در طول فرآیند کشف تولید کرده است. SEC گفت که بیشتر این مواد “شامل اسکرین شات ها و اسناد غیرقابل درک بدون تاریخ یا امضا هستند.” رگولاتور اضافه کرد که BAM از ارائه شاهدان مورد نیاز برای شواهد خودداری کرد، در عوض به طور یکجانبه با شهادت تنها چهار شاهدی که صلاح می دانست موافقت کرد.

در همین حال، قاضی ضیا فاروکی از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا، دستوری را صادر کرد که به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر رفع مهر و موم یا حذف 18 سند مهر و موم شده و 9 سند دیگر که تا حدی مهر و موم شده یا ویرایش شده بودند، اجابت کرد. اسناد نیمه مهر شده در مجموع 117 صفحه است. اینها شامل اسناد داخلی Binance.US، ایمیل‌ها و پرونده‌های دادگاه SEC، از جمله یادداشت مربوط به انطباق Binance.US با تلاش‌های کشف SEC است.

پس از شکایت های مطرح شده توسط SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا، Binance.US اعلام کرد که یک سوم کارکنان خود را اخراج خواهد کرد و رئیس و مدیر عامل آن برایان شرودر شرکت را ترک خواهند کرد. بعداً گزارش شد که دو مدیر دیگر در حال ترک شرکت هستند زیرا کریشنا جووادی، مدیر ارشد حقوقی و سیدنی ماجالیا، مدیر ارشد ریسک تصمیم به ترک شرکت گرفتند.

در نتیجه این آشفتگی، فعالیت های تجاری در Binance.US در ماه سپتامبر به پایین ترین حد خود رسید. نقطه پایین فعالیت معاملاتی در ماه 2.97 میلیون دلار بود. این کاهش قابل توجهی در مقایسه با مدت مشابه در سال 2022 است که حجم معاملات حدود 230 میلیون دلار بود.

ممنوعیت کریپتو در هند وجود ندارد زیرا کشور بر اساس قانون کار می کند

هند بر اساس توصیه‌های مشترک صندوق بین‌المللی پول و هیئت ثبات مالی بر روی یک چارچوب قانونی رمزنگاری کار می‌کند، که می‌تواند در پنج تا شش ماه آینده منجر به تصویب قانونی شود. سیدهارت سوگانی، مدیر عامل یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین که خدمات مشاوره ای را به کمیته ها و کشورهای مختلف G20 ارائه می کند، به کوین تلگراف گفت که هند در حال حاضر روی یک رویکرد نظارتی پنج نقطه ای کار می کند که بر همکاری جهانی در مورد برخی موضوعات مانند مالیات بر کریپتو متمرکز است.

به خواندن ادامه دهید

قانونگذاران اتحادیه اروپا به قانون گزارش مالیات ارزهای دیجیتال رأی می دهند

قانونگذاران در پارلمان اروپا با اکثریت قاطع به حمایت از هشتمین تکرار دستورالعمل همکاری اداری (DAC8)، یک قانون گزارش مالیات ارزهای دیجیتال، رای دادند. این جلسه شاهد بود که DAC8 از حمایت قاطع 535 نماینده برخوردار شد، در حالی که تنها 57 نماینده مخالف و 60 نماینده ممتنع بودند. هدف DAC8 این است که به جمع‌آوران مالیات این اختیار را بدهد که همه تراکنش‌های ارز دیجیتال انجام شده توسط نهادها یا افراد در کشورهای عضو را ردیابی و ارزیابی کنند. برخی از منتقدان DAC8 اشاره کرده اند که این امر توانایی نظارت را از تک تک کشورهای عضو می گیرد.

به خواندن ادامه دهید

لایحه ضد CBDC دوباره به کنگره ارائه شد

تام ایمر، نماینده ایالات متحده و 49 حامی اصلی، لایحه ایالتی ضد نظارت CBDC را در مجلس نمایندگان ایالات متحده احیا کرده اند، ظاهراً برای محافظت از حقوق شهروندان آمریکایی در حفظ حریم خصوصی مالی. ایمر برای اولین بار لایحه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در ژانویه 2022 پیشنهاد کرد. این لایحه به طور رسمی در فوریه 2023 به کنگره ارائه شد تا فدرال رزرو ایالات متحده را از صدور دلار دیجیتال قابل برنامه ریزی محدود کند. ایمر ادعا می کند که این یک “ابزار نظارتی” است. می توان از آن برای تضعیف سبک زندگی آمریکایی استفاده کرد.

این لایحه به طور خاص فدرال رزرو را از صدور CBDC برای افراد منع می کند. ایمر می گوید که این امر مانع از تبدیل شدن فدرال رزرو به یک بانک خرده فروشی می شود که می تواند داده های مالی شخصی را جمع آوری کند. همچنین بانک مرکزی را از استفاده از هرگونه CBDC برای اجرای سیاست های پولی منع می کند.

به خواندن ادامه دهید


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *