وکلا تخمین می زنند که SEC در چالش ریپل 3 تا 14 درصد شانس موفقیت دارد


در حالی که SEC قبلاً اتهامات براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، رئیس اجرایی ریپل را رد کرده است، تصمیم برای فروش خرده فروشی XRP نیز رگولاتور را به چالش کشید.

به گفته وکیل بیل مورگان، که این پرونده را از نزدیک دنبال می کند، شانس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برنده شکایت علیه ریپل در پرونده در حال انجام بسیار کم است.

در یک پست در نرخ موفقیت SEC در چالش ریپل حدود 3٪ است.

پیش بینی مورگان مطابق با آمار دیگری است که توسط وکیل برجسته جرمی هوگان به اشتراک گذاشته شده است، که داده های دولتی را در مورد میزان موفقیت تجدید نظر در انواع مختلف پرونده ها به اشتراک گذاشته است. داده ها نشان می دهد که SEC 14.2٪ شانس برنده شدن در درخواست تجدید نظر علیه ریپل را دارد.

SEC به مدت سه سال یک نبرد دادگاه طولانی را علیه ریپل به راه انداخت تا اینکه قاضی حکم داد که فروش XRP در صرافی‌های رمزنگاری نقض قانون اوراق بهادار نیست. این تصمیم به‌عنوان یک پیروزی بزرگ برای ریپل است، که پس از شکایت SEC در ایالات متحده، بخش قابل توجهی از تجارت خود را از دست داد زیرا صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال XRP را از پلتفرم‌های خود حذف کردند.

SEC همچنین در اعتراض به حکم 4 اکتبر قاضی تورس مبنی بر اینکه رگولاتور امنیتی نتوانسته است بار خود را برای نشان دادن وجود مسائل حقوقی کنترلی یا دلایل مهم برای مخالفت با تصمیم انجام دهد، شکست خورد.

مرتبط با: پس از رد درخواست تجدیدنظر SEC، وکلا در مورد پرونده ریپل با هم بحث می کنند

سپس در 19 اکتبر، SEC تمام اتهامات علیه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، رئیس هیئت مدیره ریپل را رد کرد و پیروزی بزرگ دیگری را برای ریپل و مدیرانش به ارمغان آورد.

استوارت آلدئورتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل با نام حرکت SEC “یک تسلیم” است، در حالی که ریپل در بیانیه رسمی خود این حرکت SEC را “تسلیم چشمگیر” ارزیابی کرد.

مورگان خاطرنشان کرد که کمیسیون SEC بقیه پرونده را رد کرده است، بنابراین جلسه رسیدگی در سال آینده برگزار نخواهد شد، و پیش بینی کرد که دادگاه می تواند “تصمیم نهایی (احتمالا) ظرف یک سال آینده را اتخاذ کند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید