بانک SEBA برای خدمات رمزنگاری در هنگ کنگ تأییدیه اصلی را دریافت می کند


تاییدیه SEBA هنگ کنگ به فعالیت های رمزنگاری قانونی که ماه گذشته انجام شد می پیوندد.

بازوی هنگ کنگ بانک SEBA بانک سوئیسی دوستدار رمزنگاری، تاییدیه اصلی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) دریافت کرده است که به آن اجازه داد و ستد دارایی های مجازی را می دهد.

در 30 آگوست، SEBA هنگ کنگ در اصل گفت که مجوز تایید شده به آن اجازه می دهد با محصولات رمزنگاری مانند مشتقات خارج از بورس کار کند، در مورد دارایی های مجازی مشاوره دهد و مدیریت دارایی را برای حساب های اختیاری در دارایی های مجازی انجام دهد.

امی یو، مدیر عامل SEBA هنگ کنگ آسیا-اقیانوسیه، در صحبت با کوین تلگراف، گفت که هنگ کنگ به دلیل چارچوب قانونی دارایی مجازی SFC و سیستم حقوقی شهر، پتانسیل فوق العاده ای را ارائه می دهد.

یو اضافه کرد که علیرغم ممنوعیت چین در تجارت کریپتو، هنگ کنگ ” موقعیت خوبی برای استفاده از بازار چین در زمان باز شدن دارد” زیرا هنگ کنگ موقعیت استراتژیکی دارد زیرا نزدیک به سرزمین اصلی است و همچنین منطقه اداری ویژه چین است. . .

هنگ کنگ می تواند بار دیگر به عنوان دروازه ای به چین عمل کند و پتانسیل قابل توجهی از ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین را ارائه دهد.

یو گفت که در رابطه با تصمیم خود برای دریافت مجوز محلی، SEBA از شرکت‌های رمزنگاری که «در دسترسی و مدیریت دارایی‌های دیجیتال از طریق ارائه‌دهندگان سنتی مشکل دارند» سؤالاتی دریافت کرده است و از دفاتر دارایی و خانواده خصوصی سود دریافت کرده است.

در سوئیس، بانک SEBA خدمات بانکداری سنتی و رمزنگاری مانند تجارت، سهام، وام و نگهداری را ارائه می دهد.

مرتبط با: “رشد پیشرفت” توسط Web3: وزیر مالی هنگ کنگ هدایت خواهد شد

موافقت SEBA اصولاً در زمانی به دست آمد که فعالیت قانونی رمزنگاری شده در هنگ کنگ شدید بود.

صرافی کریپتو، HashKey، اولین صرافی که مجوز قانونی را در هنگ کنگ دریافت می‌کند، طبق گزارش‌ها، عرضه خرده‌فروشی بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را در 28 آگوست آغاز خواهد کرد.

پلت فرم معاملاتی همتا OSL نیز تاییدیه SFC را برای ارائه تجارت خرده فروشی دریافت کرده است. HashKey و OSL در حال حاضر دو صرافی دارای مجوز کامل در هنگ کنگ هستند.

این ممکن است به زودی تغییر کند، زیرا بورس دارایی مجازی هنگ کنگ (HKVAX) مجوز اصلی را از SFC برای راه اندازی یک پلت فرم معاملاتی کریپتو در 11 اوت اعطا کرد.

مجله: آسیا اکسپرس: تصمیم مخاطره آمیز دادگاه بیت کوین چین، آیا هوبی در مشکل است یا نه؟


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *