ششمین بانک سوئیس به صرافی SDX Crypto Exchange می پیوندد


Hypothekarbank Lenzburg، یک بانک منطقه ای سوئیسی با بیش از ۷ میلیارد دلار دارایی، به سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار SDX پیوست.

Hypothekarbank Lenzburg، یک بانک منطقه‌ای سوئیس با بیش از 7 میلیارد دلار (6.6 میلیارد فرانک سوئیس) دارایی، به سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار صرافی SDX پیوست.

طبق بیانیه مطبوعاتی مورخ 27 سپتامبر، Hypothekarbank Lenzburg ششمین بانکی خواهد بود که به همراه Berner Kantonalbank، Credit Suisse، Kaiser Partner Privatbank، UBS و Zürcher Kantonalbank به SDX می پیوندد. تمام شرکت‌هایی که در بالا ذکر شد از سوئیس هستند، مانند خود SDX، که شرکت مادر آن، گروه SIX، در زوریخ قرار دارد.

مرتبط با: بیت کوین در لوگانو چقدر است؟ تمرکززدایی با Cointelegraph به مدرسه BTC می رود

همانطور که در بیانیه آمده است، Hypothekarbank Lenzburg با پیوستن به سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار SDX این فرصت را خواهد داشت تا انواع مختلف اوراق بهادار دیجیتال از جمله اوراق قرضه دیجیتال و سهام دیجیتال را بر روی پلت فرم مبتنی بر بلاک چین معامله کند. ماریان ویلدی، مدیرعامل Hypothekarbank Lenzburg گفت:

عضویت در SDX یک گام مهم در پیشبرد حضور بانک ما در دارایی های دیجیتال است. فراتر از صدور توکن و حضانت، پیشنهاد ما باید شامل امکان فهرست کردن حقوق ارزش دیجیتال در یک سایت تجاری قابل اعتماد نیز باشد.

سوئیس در حالی که محیط نظارتی دوستانه خود را گسترش می دهد، در پذیرش کریپتو پیشرو است. در ماه آوریل، PostFinance، یک بانک خرده‌فروشی که تماماً متعلق به دولت سوئیس است، با بانک رمزارز Sygnum همکاری کرد تا انواع خدمات بانکداری دارایی دیجیتال تنظیم شده را به مشتریان خود ارائه دهد. در ماه مه، Swiss Post نسخه جدیدی از تمبرهای رمزنگاری را منتشر کرد که شامل نسخه‌های توکن فیزیکی و غیرقابل تعویض با فناوری هوش مصنوعی است.

مجله: «هوش مصنوعی صنعت را کشت» رئیس EasyTranslate در سازگاری با تغییرات


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید