SBI با TradeFinex امارات متحده عربی همکاری می کند تا سرمایه گذاری مشترک رمزنگاری را در ژاپن راه اندازی کند


SBI Holdings روی یک سرمایه گذاری مشترک ژاپنی با شرکت امارات متحده عربی TradeFinex کار خواهد کرد که هدف آن افزایش پذیرش پلت فرم بلاک چین سازمانی است که در شبکه XDC اجرا می شود.

SBI Holding و TradeFinex از طریق سرمایه گذاری مشترک جدید در ژاپن به دنبال ارتقای پذیرش شبکه بلاک چین سازمانی سازگار با EVM خواهند بود.

شرکت TradeFinex مستقر در امارات، پلتفرم غیرمتمرکز خود را در شبکه XDC برای اتصال مبتکران مالی تجارت به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری مختلف اجرا می‌کند. TradeFinex با هدف قرار دادن موارد استفاده سازمانی، در درجه اول بر ارائه محصولات مالی تجارت مبتنی بر بلاک چین از جمله صورتحساب، اعتبار اسنادی، تامین مالی سفارش خرید و تامین مالی زنجیره تامین تمرکز دارد.

یک نمایش تصویری از پشته مالی تجارت TradeFinex. منبع: TradeFinex.

شبکه XDC یک شبکه لایه 1 سازگار با EVM با قراردادهای هوشمند قابل همکاری است. مستندات آن، پروتکل را به‌عنوان «فشار سفارشی و بسیار بهینه‌شده» اتریوم توصیف می‌کند که از مکانیزم اثبات سهام (XDPoS) برای دستیابی به زمان‌های سریع تراکنش، هزینه‌های گاز پایین و ظرفیت تراکنش بالا در هر ثانیه استفاده می‌کند.

مطالب مرتبط: نخست وزیر ژاپن در حالی که بایننس راه اندازی قریب الوقوع خود را اعلام می کند، برنامه های Web3 را مجدداً تأیید می کند

پروتکل XDC با استفاده از توکن بومی XDC کار می کند، که به عنوان یک رمزارز پشتیبان برای برنامه های غیرمتمرکز شخص ثالث در حال اجرا در شبکه عمل می کند. این توکن برای موارد مختلف استفاده می شود، از جمله تسویه پرداخت DApp، پرداخت های خرد، هزینه های تراکنش، و توزیع و تسویه قرارداد هوشمند.

TradeFinex در همکاری با سازمان تجارت جهانی، اتاق بازرگانی بین‌المللی و آژانس‌های دولتی مختلف برای بررسی بلاک چین به عنوان راهی برای بازنگری در سرعت، شفافیت، هزینه‌ها و قابلیت ردیابی مالی تجارت مشارکت داشته است.

گزارش 2020 سازمان تجارت جهانی تاکید کرد که TradeFinex «شبکه‌ای است که هم با مجوز و هم بدون مجوز عمل می‌کند: برای تأیید عمومی بدون مجوز، اما اشتراک‌گذاری انتخابی داده‌ها مجاز است».

در زمان انتشار، تعدادی از شرکت کنندگان از TradeFinex استفاده می کردند، از جمله Validus، Enigio، Ramco، International Trading and Forfaiting Association و WOA که توسط MAS سنگاپور تنظیم می شود.

در اطلاعیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، هدف این سرمایه گذاری مشترک برای بومی سازی اطلاعات و اسناد شبکه XDC در ژاپن، تکرار توکن های XDC در مبادلات ارزهای دیجیتال محلی و توزیع راه حل های مالی تجارت در منطقه آسیا و اقیانوسیه مشخص شد.

راه‌اندازی این سرمایه‌گذاری‌های مشترک به دنبال گزارش‌های اخیر از ژاپن است مبنی بر اینکه این کشور قصد دارد به دولت خود اجازه دهد تا با انتشار توکن‌های ارزهای دیجیتال به جای فهرست‌بندی‌های سنتی سهام، سرمایه جمع‌آوری کند.

آژانس خدمات مالی ژاپن همچنین اعلام کرد که قصد دارد قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال را در آگوست 2023 اصلاح کند تا نقش فعال‌تری در مقررات ارزهای دیجیتال داشته باشد. این می‌تواند شامل معافیت‌هایی از پرداخت مالیات «درآمدهای محقق نشده» روی ارزهای دیجیتال باشد.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید