وکلای SBF از دادگاه می خواهند که اجازه ارائه شواهد انسانی را بدهد


وکلای Sam Bankman-Fried نامه ای به قاضی کاپلان ارسال کردند تا به دفاع اجازه دهد از شواهدی در مورد سرمایه گذاری مخاطره آمیز او در Anthropic از آوریل 2022 استفاده کند.

در درخواستی که در 10 اکتبر ارائه شد، وکلای Sam “SBF” Bankman-Fried از دادگاه خواستند تا اجازه ارائه شواهدی را که از نتایج مثبت سرمایه گذاری پشتیبانی می کند، مانند سرمایه گذاری در استارت آپ هوش مصنوعی (AI) Anthropic را ارائه دهد.

این پس از آن صورت می گیرد که دادستان های ایالات متحده در 9 اکتبر درخواستی را ارائه کردند که تیم حقوقی SBF از هرگونه بحث در مورد بازیابی وجوه مشتری FTX از طریق سرمایه گذاری Anthropic منع شود.

مشخص است که Bankman-Fried در آوریل 2022 قبل از سقوط بازار سهام، 500 میلیون دلار در استارت آپ هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرد. وزارت دادگستری (DoJ) در حال آماده شدن برای ارائه شواهدی است که نشان می دهد این سرمایه گذاری با استفاده از وجوه متقلبانه به دست آمده از سپرده های مشتریان انجام شده است.

اما وکلا تایید می‌کنند که موضع دولت اعتبار مدارک را «نادرست» نشان می‌دهد و «با احترام» از دادگاه می‌خواهد که درخواست دولت را رد کند.

آنها در طول جلسه به این نکته اشاره کردند که دولت چندین بار سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز آلامدا را افزایش داده است، با این استدلال که آنها “خطرناک” و “از دست دادن پول” هستند.

“در پاسخ، باید به دفاع اجازه داده شود تا شواهدی از نتایج سرمایه گذاری مثبت چنین سرمایه گذاری های مخاطره آمیزی (یعنی Anthropic) ارائه دهد…”

آنتروپیک اخیراً سرمایه‌گذاری عمده‌ای معادل ۴ میلیارد دلار از غول تجارت الکترونیک آمازون و ۱۰۰ میلیون دلار از غول مخابراتی کره جنوبی SK Telecom دریافت کرده است.

مرتبط با: سام بانکمن-فرید “امتیازات ویژه” را برای حساب Alameda در FTX سفارش می دهد – گری وانگ

وکلای SBF گفتند که دفاع مخالفی با صدور “دستورالعمل محدودکننده مناسب” در مورد نحوه استفاده از شواهد سرمایه گذاری Anthropic ندارد.

هفته دوم محاکمه جنایی مدیر عامل سابق صرافی FTX در 11 اکتبر ادامه دارد. SBF با هفت فقره توطئه و کلاهبرداری مرتبط با فروپاشی FTX مواجه است و خود را بی گناه دانسته است.

خبرنگاران کوین تلگراف برای پوشش این پرونده در نیویورک هستند. برای آخرین به روز رسانی ها با پیشرفت حماسه اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمایش SBF ادامه دارد، مجموعه آزمایشی Mashinsky، سهم بازار Binance کاهش می یابد: Hodler’s Digest، 1-7 اکتبر


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید