محاکمه کلاهبرداری Sam Bankman-Fried FTX ادامه دارد: در هفته دوم چه انتظاری داریم؟


در دومین هفته از محاکمه کلاهبرداری خود، سام بنکمن-فرید با شهادت شاهدانی از جمله شریک سابق و مدیرعامل Alameda Research، Caroline Ellision، علیه خود روبرو خواهد شد.

جلسات دادرسی برای هفته دوم محاکمه کلاهبرداری Sam “SBF” Bankman-Fried FTX در روز دوشنبه، 9 اکتبر از سر گرفته می شود و انتظار می رود یکی از محورهای اصلی، شهادت کارولین الیسون باشد.

الیسون، شریک عاشقانه سابق SBF و مدیر عامل شرکت تحقیقاتی Alameda وابسته به FTX، هفته آینده، احتمالاً سه شنبه، شهادت خواهد داد. او بخشی از حلقه درونی بانکمن-فرید بود و انتظار می رفت که جزئیات مربوط به جابجایی وجوه مشتریان بین دو شرکت را بداند.

در شهادت خود، انتظار می رود که او جلسه ای را با کارکنان Alameda در نوامبر 2022 برجسته کند که در آن اعتراف کرد که از وجوه مشتریان برای بازپرداخت بستانکاران استفاده کرده است که با چراغ سبز بانکمن-فرید دریافت شده است.

در دسامبر 2022، الیسون و گری وانگ، مدیر سابق FTX، به خاطر نقش های مربوطه خود در کلاهبرداری ادعایی که منجر به سقوط FTX شد، اقرار کردند.

وانگ در 5 اکتبر در پرونده کلاهبرداری FTX شهادت داد و گفت که با کمک SBF، “ما به Alameda اجازه برداشت نامحدود وجوه را دادیم.”

او افزود که Bankman-Fried تمام کارهای فرانت اند (رسانه ها، لابی ها و روابط سرمایه گذار) را انجام می دهد، در حالی که وانگ کدگذاری را انجام می دهد. در نهایت، این تصمیم سام بود. [regarding any disagreements]”

مرتبط با: دادستان ها می گویند که جت های سام بنکمن-فرید ممکن است مصادره شود

Bankman-Fried به هفت فقره توطئه و کلاهبرداری مربوط به سقوط FTX متهم شد و به همه آنها بی گناه است. قاضی لوئیس کاپلان ریاست این پرونده را بر عهده دارد.

هفته اول محاکمه، که در 3 اکتبر آغاز شد، بر ناپدید شدن 8 میلیارد دلار سرمایه مشتری FTX متمرکز بود. علاوه بر شهادت وانگ، در هفته اول، دادستان و دفاع دلایل خود و شهادت آدام یدیدیا را در 5 اکتبر بیان کردند.

یدیدیا به عنوان دوست صمیمی Bankman-Fried شناخته می شود و همچنین به عنوان یک توسعه دهنده در FTX کار می کرد.

خبرنگاران کوین تلگراف برای محاکمه مدیر عامل سابق FTX سام “SBF” بانکمن-فرید در نیویورک هستند. برای آخرین به روز رسانی ها با پیشرفت حماسه اینجا را بررسی کنید.

مجله: آزمایش SBF ادامه دارد، مجموعه آزمایشی Mashinsky، سهم بازار Binance کاهش می یابد: Hodler’s Digest، 1-7 اکتبر


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید