زندگی سام بنکمن-فرید در زندان، آشفتگی تورنادو کش و نهنگ 3 میلیارد دلاری بیت کوین: هادلرز دایجست، 20 تا 26 اوت


سام بنکمن-فرید در زندان با سختی روبرو می شود، توسعه دهنده تورنادو کش دستگیر می شود و نهنگ 3 میلیارد دلاری بیت کوین شناسایی می شود.

پرخواننده ترین اخبار این هفته

بنیانگذاران تورنادو کش متهم به پولشویی و نقض تحریم ها شدند

مقامات ایالات متحده در 23 آگوست شکایتی را علیه یکی از بنیانگذاران میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash ارائه کردند. رومن استورم و رومن سمنوف به توطئه برای پولشویی، توطئه برای نقض تحریم ها و توطئه برای راه اندازی یک تجارت انتقال پول بدون مجوز متهم شدند. . استورم چند روز بعد دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شد، در حالی که سمنوف به فهرست شهروندان و افراد مسدود شده ویژه ایالات متحده اضافه شد. در صورت ترکیب اتهامات، حداکثر مجازات 45 سال پیش بینی شده است. سومین بنیانگذار تورنادو کش، الکسی پرتسف، در آگوست 2022 در هلند به اتهام پولشویی دستگیر شد. اقدامات مجری قانون ادامه سرکوب دولت ایالات متحده علیه تورنادو کش در سال گذشته به دلیل نقش ادعایی آن در پولشویی است. منابع مالی از گروه لازاروس، یک جامعه هکری مرتبط با کره شمالی. گفته می شود که تورنادو کش در بسیاری از رویدادهای هک دیگر نیز دست داشته است. وزارت دادگستری ایالات متحده ادعا می کند که در مجموع، میکسر بیش از یک میلیارد دلار سود غیرقانونی به دست آورده است.

سم بنکمن-فرید مواد مخدر مصرف نمی کند و با کره بادام زمینی 3 دلاری در زندان زندگی می کند

به نظر می رسد سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، روزهای سختی را پشت میله های زندان سپری می کند. او فقط نان کره بادام زمینی را می خورد تا در رژیم غذایی گیاهخواری قرار بگیرد و در عین حال داروهای تجویزی خود را مصرف می کند. در همان جلسه، که در آن بانکمن-فرید هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری را رد کرد، وکلای او خواستار این شدند که مدیر عامل سابق FTX در بازداشتگاه بدنام متروپولیتن بروکلین رفتار بهتری داشته باشد. همچنین در این هفته به بانکمن-فرید 48 ساعت اخطار داده شد تا با تیم حقوقی خارج از زندان ملاقات کند. او هر روز حدود هفت ساعت فرصت دارد تا برای محاکمه خود که قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، آماده شود.

معما حل شد: کیف پول بیت کوین که در 3 ماه 3 میلیارد دلار انباشته شده بود، شناسایی شد

در کمتر از سه ماه، هویت کیف پول مرموز بیت کوین که به سومین دارنده بزرگ بیت کوین در جهان تبدیل شده است، مشخص شد. پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین Arkham Intelligence این کیف پول را با عنوان Robinhood: Jump Trading Custody برچسب گذاری کرده است. بر اساس داده‌های پلتفرم آمار ارز دیجیتال BitInfoCharts، آدرس کیف پول برای اولین بار در ۸ مارس بیت‌کوین را دریافت کرد. طی سه ماه و دو هفته آینده، این کیف پول 118000 بیت کوین به ارزش 3.08 میلیارد دلار با قیمت های فعلی جمع آوری کرده است. طبق گزارش BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین موجود در جهان طبق گزارش ها متعلق به Binance و Bitfinex به عنوان کیف پول های سرد بیت کوین است.

شرکت مادر پرایم تراست 8 میلیون دلار سرمایه گذاری در TerraUSD را از دست داد

شرکت مادر متولی کریپتو پرایم تراست، که در حال حاضر با روند ورشکستگی فصل 11 سر و کار دارد، گزارش داد که حدود 8 میلیون دلار از مشتریان و وجوه خزانه داری را از دست داده است، احتمالاً از طریق سرمایه گذاری های TerraUSD زمانی که استیبل کوین الگوریتمی در می 2022 سقوط کرد. در بحبوحه سقوط FTX، افزایش هزینه ها در اکتبر و نوامبر 2022 به تشکیل پرونده ورشکستگی کمک کرد. اسناد دادگاه نشان می دهد که پرایم تراست بیش از 85 میلیون دلار فیات و 69.5 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان خود بدهکار است. فروپاشی اکوسیستم Terra باعث سقوط بازار گسترده ای در سال 2022 شد که بسیاری از شرکت ها از جمله FTX، BlockFi، Celsius Network و Voyager Digital را تحت تاثیر قرار داد.

نهنگ PEPE از آخرین فرصت استفاده می کند و 529 هزار دلار توکن می خرد

پس از کاهش حدود 15 درصدی قیمت ممکوین با مضمون قورباغه به دلیل تغییرات اخیر در کیف پول چند امضایی و نگرانی در مورد دستکاری توسعه دهندگان، یک مالک Pepe، 640 میلیارد توکن Pepe را برای 320 Ether به ارزش 529000 دلار خریداری کرده است. بر اساس پلتفرم تحلیل زنجیره ای Lookonchain، نهنگ PEPE را با قیمت متوسط ​​0.000001163 دلار خریداری کرد. ارزش ممکوین زمانی محبوب پس از تغییر در میزان امضاهای مورد نیاز برای امضای تراکنش‌ها که نگرانی‌هایی را در مورد کلاهبرداری احتمالی ایجاد کرد، کاهش یافت، که بعداً توسط یکی از بنیانگذاران پروژه تأیید شد.

برنده و بازنده

بیت کوین در آخر هفته (بیت کوین) آنجا 26040 دلاراتر (ETH) -اکثر 1653 دلار و XRP -اکثر 0.52 دلار. ارزش کل بازار به شرح زیر است: 1.05 دلار تریلیون، با توجه به CoinMarketCap.

در میان 100 ارز دیجیتال برتر، Bone ShibaSwap به سه آلتکوین پردرآمد هفته تبدیل شد. (استخوان) 18.58٪، سوئی (SUI) 12.86% و Toncoin (تن) در سطح 11.97 درصد

پپه، سه آلتکوین برتر هفته از دست دادن (PEPE) در -21.07٪، شبکه XDC (XDC) -9.62٪ و ApeCoin (میمون) سطح -8.35٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
امکانات

انجمن‌های NFT فیلم‌های نور سبز Web3: آینده‌ای غیرمتمرکز برای طرفداران و هالیوود

امکانات

زیبا و گذشته نگر: اولین برداشت جیمسون لوپس از بیت کوین

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

اگر تاریخ تکرار می شد، در نصف شدن بعدی، بیت کوین قبل از نصف شدن به 35000 دلار و سپس به 148 هزار دلار افزایش می یافت.

پایتخت پانترا

عصر جدید کامپیوتر آغاز شده است. شرکت‌ها در سراسر جهان از هدف عمومی به محاسبات سریع و هوش مصنوعی مولد در حال حرکت هستند.

جنسن هوانگبنیانگذار و مدیر عامل NVIDIA

برخی از افرادی که فکر می‌کنند در این زمان نباید اجرای قانون موثری در زنجیره وجود داشته باشد، وقتی هک می‌شوند، کلاهبرداری می‌شوند یا کلید خصوصی خود را گم می‌کنند، احساس متفاوتی خواهند داشت.

مایک کانوویتزمدیر عامل Jurat

شما هرگز نمی توانید آسیبی را که دادخواست SEC نه تنها به ریپل بلکه به #XRP وارد کرده است، دست کم بگیرید. سه سال پذیرش منجر به این شد.

جان دیتونوکیل Pro-XRP

هوش مصنوعی هرگز جایگزین خلاقیت انسان نخواهد شد، زیرا همیشه فاقد قصد است، جرقه اساسی که بااستعدادترین هنرمندان را به انجام بهترین کارشان سوق می دهد.

نیل موهانمدیر عامل یوتیوب

بلاک چین و هوش مصنوعی قطعا می توانند در کنار هم وجود داشته باشند. هر دو ستون Web3 هستند.

آیدین کیلیچمدیرعامل Hive Digital Technologies

پیش بینی هفته

اعتماد بیش از حد به بیت کوین اما گاوها باید 27.8 هزار دلار را پس بگیرند

تحلیلگر محبوب CryptoCon استدلال می کند که بیت کوین برای بازیابی وضعیت صعودی خود نیاز به بازیابی میانگین متحرک کلیدی دارد و هشدار می دهد که گاوها نسبت به حمایت از قیمت 26000 دلاری بیت کوین بسیار خوش بین هستند.

برای CryptoCon، میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای (EMA)، که در حال حاضر در 27750 دلار است، باید به عنوان پشتیبانی از روند صعودی برای ایمن بودن، بازیابی شود. من اخیراً این میانگین متحرک را زیاد پوشش داده ام، اما معتقدم که برای بیت کوین حیاتی است که وضعیت صعودی خود را بازیابد.

این تجزیه و تحلیل، عملکرد فعلی قیمت بیت کوین را با بهبود آن از پایین ترین سطح چرخه 2018 مقایسه کرد. با CryptoCon، نموداری که شباهت‌های بین سال‌های 2019 و 2023 را نشان می‌دهد، آزمایش مجدد و پس از آن بازیابی موفق EMA را نشان می‌دهد، برای بیت‌کوین بسیار مهم است که هر دو به عنوان پشتیبانی و آزمایش مجدد از میانگین متحرک نمایی 20 هفته‌ای عبور کنند.

FUD هفته

یک مقام چینی به اتهام استخراج بیت کوین و فساد به حبس ابد محکوم شد

یک مقام دولت چین به دلیل فعالیت های تجاری غیرقانونی و اتهامات فساد نامربوط مربوط به اداره یک تجارت استخراج بیت کوین به ارزش 2.4 میلیارد یوان چین (329 میلیون دلار) به حبس ابد محکوم شده است. دادستان ها گفتند شیائو یی، یکی از اعضای سابق گروه حزب کنفرانس مشاوره سیاسی استان جیانگشی، عملیات استخراج معدن را با دستور دادن به بخش های مربوطه برای تهیه گزارش های آماری و تنظیم طبقه بندی مصرف برق، پنهان کرد. از سال 2017 تا 2020، مصرف برق نیروگاه آن 10 درصد از کل برق مصرفی شهر فوژو بوده است.

FBI 6 کیف پول بیت کوین مرتبط با کره شمالی را علامت گذاری کرد و از شرکت های ارز دیجیتال خواست مراقب باشند.

دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) شش کیف پول بیت کوین وابسته به گروه هک لازاروس تحت حمایت دولت کره شمالی را علامت گذاری کرد. این شش کیف پول دارای 1580 بیت کوین به ارزش 40 میلیون دلار است که گمان می رود در سال گذشته از حملات مختلف ارزهای دیجیتال انباشته شده است. در تحقیقات خود، FBI دریافت که گروه Lazarus حدود 1580 بیت کوین مرتبط با اکسپلویت های مختلف رمزنگاری را حمل می کرد. این گروه هک در طول سال‌ها به طور فعال در چندین سوء استفاده مرتبط با رمزنگاری شرکت کرده است و گمان می‌رود که از سال 2018 حدود 2 میلیارد دلار ارز دیجیتال به سرقت برده است.

مدیر اجرایی OpenSea متهم به تجارت داخلی به 3 ماه زندان و 50000 دلار جریمه محکوم شد

یک قاضی فدرال، ناتانیل چستین، مدیر سابق محصولات OpenSea را به اتهام کلاهبرداری الکترونیکی و پولشویی مربوط به تجارت داخلی در این پلتفرم به سه ماه زندان محکوم کرد. او متهم به استفاده از اطلاعات داخلی در طول سمت خود در OpenSea برای سود بردن از معاملات NFT بود. در سمت خود به عنوان مدیر محصول، او این اختیار را داشت که انتخاب کند کدام NFT در وب سایت OpenSea ظاهر شود. او 45 NFT خرید و سپس آنها را دوباره فروخت.

کتیبه های تکراری: ابررایانه بیت کوین و BTC DeFi به زودی

برخی بر این باورند که Ordinals و کتیبه های بازگشتی می توانند شبکه بیت کوین را به عنوان یک رقیب قابل دوام برای پلتفرم های قرارداد هوشمند تقویت کنند. با این حال، این کار آسانی نخواهد بود.

AI Eye: با خوش‌رفتاری با ChatGPT، بحث‌های پورنوی جعلی کودکان با هوش مصنوعی، بررسی‌های هوش مصنوعی آمازون، نتایج بهتری دریافت کنید.

خوب بودن با ChatGPT نتایج بهتری به همراه دارد، بحث پورنوی عجیب و غریب Wired و پایان CATCHAها.

NFT Collector: Giant Swans Gothic VR مناظر رویایی رویایی کابوس سلطنتی در OpenSea

داستان قو غول پیکر، از گریه در ماشینش تا زنجیر زدن اولین شی سه بعدی. همچنین، به لطف OpenSea، رقابت برای رسیدن به انتهای حق امتیاز شتاب می گیرد.


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *