وکیل سام بنکمن-فرید درخواست آزادی موقت از زندان را تجدید کرد


وکیل مدافع سام بنکمن-فرید درخواست خود را برای آزادی موقت قبل از محاکمه آتی او برای اهداف آماده سازی تجدید کرده است.

وکیل مدافع سام بنکمن-فرید (SBF) در شکایت آتی خود علیه وزارت دادگستری ایالات متحده درخواستی مجدد برای آزادی موقت او از زندان برای آماده شدن برای محاکمه ارائه کرده است.

در 25 سپتامبر، مارک کوهن از قاضی لوئیس کاپلان، که ریاست این پرونده را بر عهده داشت، درخواست کرد که اجازه آزادی موقت SBF را بدهد. زیرا “برای آماده سازی لازم است” [his] دفاع».

ما متذکر می شویم که به دلیل محدودیت های دسترسی در حال حاضر، آمادگی کافی برای جلسه دادرسی به عنوان یک موضوع عملی بسیار دشوار است.

او گفت که دولت 50 شاهد و هزاران قطعه مواد و آثار را به دفاع ارائه کرد. کوهن گفت که آنها بدون فرصتی برای ملاقات با او و آماده شدن برای شهود و شهادت در خارج از دادگاه “نمی توانند به درستی نمایندگی” SBF را داشته باشند.

کوهن اظهار داشت که این پرونده “بسیار فنی و پیچیده” است و او به تیم حقوقی خود نیاز دارد تا به مشتریانش در درک پیچیدگی های خاص پرونده کمک کند. او نوشت که “دانش و بینش SBF توسط کارشناسان شخص ثالث قابل تکرار نیست.”

مرتبط با: FTX علیه کارمندان سابق شرکت تابعه هنگ کنگ شکایت می کند

بر اساس شرایط تمدید شده آزادی موقت، زمانی که SBF در دادگاه حضور ندارد، یا در محل کار خود در حضور وکلایش حضور خواهد داشت یا با نگهبانی در محل اقامت موقت خود در شهر نیویورک همراه خواهد بود.

همچنین بیان شد که SBF با تصمیم برای گوش دادن به گفتگو موافقت خواهد کرد. آقای Bankman-Fried با یک حکم گاف موافقت خواهد کرد که او را از صحبت با افراد دیگری غیر از وکلا و تیم دفاعی خود، والدینش و برادرش در طول دادگاه منع می کند. از جمله جزئیات دیگر شرایط.

در 21 سپتامبر، هیئتی متشکل از سه قاضی، درخواست مدیر عامل سابق FTX برای آزادی زودهنگام از زندان را رد کرد و استدلال های مطرح شده توسط وکلا در درخواست آزادی را “غیرقاعد کننده” خواند.

در همان روز قاضی کاپلان حکم خود را صادر کرد. در آهک دادستان ها درخواستی برای منع برخی شاهدان از شهادت در طرف SBF در محاکمه جنایی آتی دارند.

اولین محاکمه جنایی Bankman-Fried برای 3 اکتبر برنامه ریزی شده است و او با هفت اتهام مرتبط با سوء استفاده از وجوه کاربران در زمانی که در FTX و Alameda Research بود، مواجه است. دادگاه دوم برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است و او با پنج اتهام اضافی روبرو خواهد شد. او در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید