اسکاراموچی: هیچ راهی وجود ندارد که سام بنکمن-فرید بتواند دادستان ها را شکست دهد


آنتونی اسکاراموچی می گوید که موضع گیری در پرونده جنایی SBF یک “حرکت بسیار بد” بود زیرا یکی از بنیانگذاران FTX توسط دادستان ها “زنده پوست” می شد.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital، می‌گوید سام بنکمن-فرید با دادستان‌های دولتی که وقتی در محاکمه جنایی‌اش به میدان می‌آیند، در دفاع از او سوراخ‌هایی ایجاد می‌کنند، نخواهد بود.

اسکاراموچی در مصاحبه ای در «آخرین تماس» CNBC در 25 اکتبر گفت که دادستان های وزارت دادگستری به تمام تناقضاتی اشاره خواهند کرد که به اعتقاد او سال ها به محکومیت بانکمن-فرید می افزاید.

او زنده زنده پوستش را می کند، راهی برای فرار وجود ندارد، او فکر می کند که دادستان ها را کتک می زند، اما آنها در این مورد بسیار بسیار با تجربه هستند.

اسکاراموچی معتقد بود که “تاریخچه بانکمن-فرید به طور کامل بازنگری شده است”، زیرا تصور می شد که بانکمن-فرید حدود یک سال پیش “یک آدم قلابی دوستانه است که تمام پول خود را می بخشد”، اما اظهارات مدیران سابق FTX نشان دهنده “وضعیت فعلی است. ” بدخواهی.»

او افزود: «او فکر می‌کرد که می‌خواهد آن پول را به دست آورد، و آنقدر باهوش بود که بازار را شکست داد، پول را پس داد و در نهایت نیم تریلیونر شد، اما هرگز اینطور کار نمی‌کند.»

مطالب مرتبط: آیا سام بنکمن-فرید پرونده خود را هنگامی که موضع می گیرد حل خواهد کرد؟

در سپتامبر 2022، FTX Ventures 30 درصد از سهام SkyBridge را خریداری کرد که اسکاراموچی در تلاش است آن را از شرکتی که اکنون ورشکسته شده است، بخرد.

اسکاراموچی (سمت چپ)، بنکمن-فرید (سمت راست) و کوین اولری در کنفرانس نیویورک غذا می خورند. منبع: نمک

او در ژانویه به کوین تلگراف گفت که فکر می‌کند بانکمن-فرید «مارک زاکربرگ ارز دیجیتال» است، قبل از اینکه ادعا شود مدیر عامل سابق FTX از سرمایه مشتری سوء استفاده کرده است.

در CNBC، اسکاراموچی گفت که بنکمن-فرید را نزد سران کشورهایی برد که اکنون به خاطر آن “خجالت زده” بود، اما در آن زمان او “مردی با نیت خوب و باهوش” را دید.

اسکاراموچی افزود: “او در حالی که در اینجا روی سکو می رود، میخکوب می شود.” این یک حرکت بسیار بد برای او است.»

مجله: تصادف NFT و نفس هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته شده است


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید