سم بنکمن-فرید می‌خواهد آدرال طولانی‌مدت در زمان محاکمه در کانون توجه باقی بماند


وکلای بنیانگذار FTX در طول محاکمه وی از او پرسیدند که آیا او می تواند داروهای ADHD طولانی مدت مصرف کند زیرا نمی تواند به درستی تمرکز کند.

سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران FTX، از یک قاضی آمریکایی درخواست آزادی طولانی مدت آدرال کرده و گفته است که در طول محاکمه جنایی خود در تمرکز به درستی مشکل داشت.

در نامه ای در 15 اکتبر به قاضی ناحیه نیویورک، لوئیس کاپلان، وکلای بانکمن-فرید از آنها پرسیدند که آیا بنکمن-فرید می تواند قبل از محاکمه در 16 اکتبر “دوز 12 ساعته 20 میلی گرم آدرال” را مصرف کند.

وکلای دادگستری افزودند که عدم دریافت محرک تجویز شده توسط بنکمن فرید در طول ساعات دادرسی به این معنی است که او “نمی تواند به طور عادی تمرکز کند” و “نمی تواند به طور معناداری در ارائه دفاعیات خود شرکت کند”.

در این نامه همچنین آمده است که مدیر عامل سابق FTX علیرغم اینکه هیچ دارویی در ساعات آزمایشی مصرف نکرد، “تمام تلاش خود را کرد تا در طول آزمایش متمرکز بماند”.

وکلای او گفتند، حتی اگر بانکمن-فرید داروی درخواستی را دریافت کرده باشد، “در حال حاضر هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا دوز طولانی مدت رهش موثر است یا خیر وجود ندارد.”

مرتبط با: کارولین الیسون می خواست استعفا دهد اما می ترسید FTX مورد حمله قرار گیرد

آنها از دادگاه خواستند که اگر بانکمن-فرید نمی تواند دوز طولانی مدت را مصرف کند یا اگر دارو مؤثر واقع نشد، محاکمه را برای یک روز (سه شنبه 17 اکتبر) متوقف کند. بنابراین آنها می توانند برای بقیه “راه حلی بیابند که کارساز باشد”. [the] شنیدن.”

به عنوان جایگزین، وکلای دادگستری از قاضی کاپلان خواستند تا به آنها اجازه دهد نسخه او را برای آدرال در دادگاه ناحیه به بانکمن فرید در طول جلسه دادرسی بدهد.

وکلای دادگستری مدعی شدند که سعی کرده‌اند این مشکل را با اداره زندان‌ها حل کنند اما به «ایمیل‌ها و پیام‌های صوتی متعدد» پاسخی دریافت نکردند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید