وکیل در جلسه استماع از سام بنکمن-فرید در مورد کمک های سیاسی سوال می کند


مدیر عامل سابق FTX گفته است که کمک‌های مالی به نام او از «وام‌های Alameda Research» به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای تأثیرگذاری بر مقررات مربوط به رمزنگاری ایالات متحده حاصل شده است.

وکیل مدافع سام «SBF» بانکمن-فرید، مارک کوهن، شهادت مدیر عامل سابق FTX را در مورد رابطه او با کارولین الیسون و کمک های مالی سیاسی از صرافی کریپتو شنید.

بر اساس گزارشات از دادگاه در 27 اکتبر، Bankman-Fried درخواست کرد او گفت که او و نیشاد سینگ، مدیر مهندسی سابق FTX و رایان سلامه، مدیرعامل سابق بازارهای دیجیتال FTX، درباره کمک‌های مالی به سیاستمداران آمریکایی بحثی نکرده‌اند. SBF گفته می‌شود که کمک‌های مالی به نام آن از «وام‌های Alameda Research» به‌عنوان بخشی از تلاش‌هایش برای تأثیرگذاری بر سیاست‌های دولت ایالات متحده برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال است.

“[…] فکر می کردم سیاست مهم است. کنگره و قوه مجریه… برخی [supportive of] FTX برای لابی کردن ارزهای دیجیتال. برخی، بیشتر نه.»

کوهن همچنین سؤالات شخصی بیشتری پرسید که به نظر می رسید با اتهاماتی که SBF در دادگاه با آن روبرو می شود، ارتباطی نداشته باشد. وکیل مدافع از بانکمن-فرید پرسید که چه چیزی منجر به پایان رابطه او با الیسون شد.

مدیر عامل سابق FTX با اشاره به الیسون گفت: “او بیشتر از آنچه من می توانستم بدهم می خواست.” “اولین بار با من نبود.”

الیسون در خلال استعفای خود گفت که این رابطه به این دلیل پایان یافت که SBF “زمان زیادی را با او سپری نکرد”. کوهن از مدیر عامل سابق FTX در مورد دلایل استایلش پرسید و SBF پاسخ داد که موهایش به این دلیل است که او “تنبل” است و پوشیدن شلوارک و تی شرت را “راحت” می داند.

مرتبط با: پرونده Sam Bankman-Fried به مراحل پایانی می رود

در گزارش قبلی خود در 27 اکتبر، مدیر عامل سابق ظاهرا کلاهبرداری از کاربران FTX را با هدایت تلاش‌ها برای اجازه دادن به Alameda برای استفاده از سرمایه مشتریان شرکت تکذیب کرد. گری وانگ، افسر ارشد فناوری FTX و دیگران شهادت دادند که SBF به Alameda توانایی داد و ستد وجوه بیشتری از آنچه در حال حاضر موجود بود را داده است.

شهادت بنکمن-فرید احتمالاً در اوایل هفته آینده پس از بازجویی متقابل توسط وکلای دادگستری با وزارت دادگستری ایالات متحده به پایان می رسد. جدای از رسیدگی به هرگونه درخواست یا اشکالات قانونی، دادگاه احتمالاً به هیئت منصفه دستور خواهد داد تا در مورد هفت اتهام جنایی مشورت کند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید