سام بنکمن-فرید روزی با وکلایش در دادگاه ملاقات خواهد کرد


طبق دستور قاضی، SBF اجازه دسترسی به لپ‌تاپ و “دستگاه WiFi” را برای حدود 6.5 ساعت در حین ملاقات با وکیل در اتاق وکیل در بلوک سلولی دادگاه خواهد داشت.

یک قاضی فدرال در پرونده جنایی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، دستوری صادر کرده است که به سم بنکمن-فرید اجازه می دهد تا با تیم حقوقی خود در خارج از زندان به مدت تقریباً هفت ساعت ملاقات کند.

قاضی لوئیس کاپلان، در پرونده ای که در 21 اوت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک تشکیل شد، حکم داد که سام بنکمن-فرید، که توسط SBF نیز پذیرفته شده بود، اجازه دارد با وکیل خود در سلول ملاقات کند. بلوک اتاق وکیل در در دادگاه حوالی یکی از جلسات او که قرار بود در 22 اوت برگزار شود. کاپلان دستور لغو وثیقه SBF را در 11 اوت صادر کرد و مدیر عامل سابق FTX به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین فرستاده شد و احتمالاً در انتظار رسیدگی کیفری است.

طبق این حکم، SBF در حین ملاقات با وکیل، اجازه دسترسی به «لپ‌تاپ مجهز به اینترنت و دستگاه WiFi» را از ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی تا 3 بعد از ظهر خواهد داشت. وکلای او از دادگاه تقاضای آزادی او را کرده بودند و هر هفته به مدت پنج روز در بازداشت موقت نگهداری می شدند تا SBF بتواند برای این پرونده آماده شود. با این حال، دستور کاپلان تنها یک بار آزادی را در دادگاه در 22 اوت توصیه کرد و احتمالاً بر اساس پاسخ وزارت دادگستری، تصمیم دیگری در انتظار است.

مطالب مرتبط: سم بنکمن-فرید سومین شب خود را در زندان بدنام نیویورک سپری می کند.

اولین جلسه از دو جلسه دادرسی بانکمن-فرید قرار است در 2 اکتبر آغاز شود، زمانی که او با هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری در FTX روبرو خواهد شد. در جدیدترین کیفرخواست که در 14 اوت توسط دادستان ارائه شد، آمده است که آنها طرح تامین مالی کمپین نقض حقوق بشر را به عنوان بخشی از اتهام کلاهبرداری الکترونیکی در نظر خواهند گرفت. او در جلسه بعدی خود که برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است، با پنج اتهام دیگر روبرو خواهد شد.

بنکمن-فرید تا حد زیادی در خانه خانواده اش در کالیفرنیا محبوس بود قبل از اینکه وثیقه 250 میلیون دلاری او لغو شود. او همه اتهامات را رد کرد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *