تیم حقوقی Sam Bankman-Fried به دنبال تئوری در مورد شرایط خدمات FTX است


وکلای دادگستری از دادگاه درخواست کردند تا به آنها اجازه دهد تا طبق شرایط خدمات FTX از شهود برای دادسرا سؤال کنند و در عین حال از شهادت “شهود غیر روحانی” نیز جلوگیری شود.

وکلایی که به نمایندگی از مدیر عامل سابق FTX Sam “SBF” Bankman-Fried تلاش می کنند تا اطلاعات خاصی را از شرایط خدمات صرافی ارز دیجیتال در حین سپرده گذاری شاهدان ارائه دهند.

تیم حقوقی SBF در پرونده ای در 12 اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گفت که این طرح با هدف “بررسی برخی مسائل شواهد” در پرونده جنایی در حال انجام است. موضوع مورد بحث شامل تئوری های متناقضی از سوی دادستان ها و تیم دفاعی در مورد سوء استفاده ادعایی از وجوه FTX است.

به گفته وکلای بانکمن-فرید، دادستان ها قصد داشتند شاهدان را احضار کنند و “درک و انتظارات” آنها را از نحوه استفاده از سپرده های آنها در FTX مشخص کنند. وکلای مدافع استدلال کردند که صرف نظر از درک کاربران از شرایط خدمات FTX، “تطابق با این شرایط دفاع از جرمی است که متهم شده است.”

“[I]او گفت: “دفاع این است که حقوق و تعهدات طرفین در یک رابطه تجاری با انتظارات و درک آنها برای اهداف تئوری تقلب قوانین فدرال تقلب تعیین نمی شود.”

«دفاع پیش‌بینی می‌کند که از مشتری، سرمایه‌گذار و وام‌دهنده FTX Alameda سؤالاتی بپرسد که برای گرفتن شهادت از شهود درباره عواملی که آنها در وارد شدن به ترتیبات و معاملات مورد بحث در این پرونده می‌دانند، مهم هستند.»

این پرونده توسط تیم Sam Bankman-Fried در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در 12 اکتبر انجام شد. منبع: PACER

وکلای مدافع از دادگاه درخواست کردند که به آنها اجازه دهد تا از شهود تحت تعقیب تحت شرایط خدمات FTX سؤال کنند و در عین حال از شهادت «شهود واقعی» نیز جلوگیری شود. آنها به بیانیه یکی از بنیانگذاران پارادایم مت هوانگ استناد کردند که مدعی بود او به جای «تجربه معمولی روزمره» در مورد خدمات FTX «نظر تخصصی» را ارائه می دهد.

در این پرونده آمده است: «دولت با تلاش برای اثبات اختلاس از طریق شهادت مشتریان و دیگران در مورد اعتقادات و انتظارات آنها، تلاش می کند تا از بار خود در اثبات فراتر از شک منطقی یک عنصر کلیدی نظریه اختلاس اجتناب کند. “در واقع، شواهدی مبنی بر اعتقادات مشتریان در مورد رابطه حقوقی آنها با FTX فقط برای منحرف کردن و سردرگمی اعضای هیئت منصفه از ارزیابی حقایق در پرتو معنای شرایط خدمات مفید است.”

مرتبط با: کارولین الیسون مدعی است که توییت چانگ پنگ ژائو در سقوط FTX نقش داشته است.

13 اکتبر هشتمین روز محاکمه جنایی بنکمن-فرید بود که در آن او نسبت به همه اتهامات خود بی گناه بود. این هفته، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و دوست دختر سابق SBF شهادت داد و اعتراف کرد که با استفاده از وجوه FTX برای ارسال اسناد جعلی و اظهارات گمراه کننده در مورد Alameda، به دستور Bankman-Fried کلاهبرداری کرده است.

زک پرینس، مدیرعامل موسس BlockFi در اواخر 12 اکتبر و در 13 اکتبر به بحث درباره خط اعتباری 400 میلیون دلاری شرکت به FTX USA در جولای 2022 و نوسانات ناشی از سقوط Terraform Labs و Three Arrows Capital پرداخت. . جلسه دادگاه به 16 اکتبر موکول شد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید