سام بنکمن-فرید در اسناد فاش شده می‌گوید: «من کاری را انجام دادم که فکر می‌کردم درست است».


اسنادی که توسط تیفانی فونگ اینفلوئنسر کریپتو ارائه شده است، جزئیاتی را در مورد زندگی مدیر عامل سابق FTX در حبس خانگی و رابطه او با کارولین الیسون نشان می دهد.

مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) که با اتهامات متعددی در ارتباط با سوء استفاده از منابع مالی کاربران مواجه است، بسیاری از اتهامات علیه خود را در اسنادی رد کرده است که گزارش شده شامل پیش نویس یک موضوع توییتر است که او هرگز منتشر نکرده است.

بر اساس گزارش 14 سپتامبر توسط نیویورک تایمز، اسناد ارائه شده توسط اینفلوئنسر رمزارز، تیفانی فونگ، زندگی بنکمن-فرید را در حبس خانگی و همچنین افکار او را در مورد تیم حقوقی رسیدگی کننده به پرونده ورشکستگی FTX نشان می دهد. گزارش شده است که SBF یک رشته X (توئیتر سابق) با حدود 15000 کلمه آماده کرده است اما هرگز آن را در پلت فرم رسانه های اجتماعی منتشر نکرد.

بر اساس این گزارش، بانکمن-فرید گفت: «احتمالاً هیچ کاری نمی توانم انجام دهم تا تأثیر خالص زندگی ام را مثبت کنم. “[T]حقیقت این است که من کاری را انجام دادم که فکر می کردم درست است.»

گزارش‌ها حاکی از آن است که پیش‌نویس‌ها حاوی اطلاعات شخصی در مورد رابطه شخصی SBF با کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research بود که در دادگاه جنایی که در اکتبر آغاز می‌شود، شهادت خواهد داد. پیش‌نویس‌ها ادعا می‌کردند که الیسون درخواست SBF برای متوقف کردن پرچین‌های تجاری Alameda را رد کرد و در نتیجه پیامی حاوی «بدترین چیزی که تا به حال به او گفته‌ام» ارسال کرد.

Bankman-Fried از ژانویه هیچ توییتی در مورد X منتشر نکرده است، اما او هنوز به پلتفرم و دسترسی به اینترنت دارد، احتمالاً در حالی که برای محاکمه جنایی خود آماده می شود. SBF تا حد زیادی در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین محبوس شده است، پس از اینکه یک قاضی فدرال وثیقه وثیقه 250 میلیون دلاری او را پس از ادعای ارعاب شاهدان تخلیه کرد.

مرتبط با: لیست «چیزهایی که سام را عصبانی می‌کنند» کارولین الیسون ممکن است در محاکمه مورد استفاده قرار گیرد

قبل از لغو وثیقه، بانکمن-فرید در زمان نوشتن پیش‌نویس توییت‌ها به مدت 8 ماه در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا اقامت داشت. مشخص نیست که آیا این اسناد در حال حاضر در دست دادستان است یا در دو محاکمه جنایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که اولین مورد قرار است در 3 اکتبر آغاز شود. او با 12 اتهام مربوط به کلاهبرداری در SBF، FTX و Alameda روبرو است.

الیسون، مدیرعامل سابق بازارهای دیجیتال FTX، رایان سلامه، و همچنین یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ و مدیر مهندسی سابق FTX، نیشاد سینگ قبلاً به اتهامات کلاهبرداری مشابه اعتراف کرده اند. بانکمن-فرید همه اتهامات را رد کرد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *