وکیل سام بنکمن-فرید با سؤالات هیئت منصفه پیشنهادی دولت ایالات متحده مخالف است


وکیل سام بنکمن-فرید استدلال می کند که سؤالات پیشنهادی او را در تقلب و پولشویی دخیل می دانند.

وکیلی که نماینده سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی منحله FTX است، ادعا کرده است که سوالات پیشنهادی هیئت منصفه برای محاکمه کلاهبرداری آتی او می تواند به طور بالقوه به پاسخ های مغرضانه منجر شود.

مارک کوهن، وکیل مدافع بانکمن-فرید، در دادگاهی در 29 سپتامبر ادعا می کند که سؤالات هیئت منصفه ارائه شده توسط دولت ایالات متحده حاوی خلاءهایی است که می تواند منجر به محاکمه ناعادلانه برای بانکمن-فرید شود.

جنایت پیشنهادی دولت از ارائه اطلاعات کامل توسط هیئت منصفه بالقوه جلوگیری می‌کند، نمی‌تواند اطلاعات کافی را به دست آورد تا به دفاع اجازه دهد سوگیری بالقوه هیئت منصفه را شناسایی کند، و خطر آلوده کردن هیئت منصفه را با ارائه استدلال‌ها به شیوه‌ای مغرضانه ایجاد می‌کند.

این پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک تشکیل شده است. منبع: CourtListener

کوهن بر اهمیت یادآوری دادگاه به اعضای بالقوه منصفه تاکید می کند که بانکمن-فرید تا زمانی که جرمش بیش از یک شک منطقی ثابت نشود، فرض بی گناهی دارد.

او همچنین استدلال می‌کند که زبان مورد استفاده در سؤالات انتخاب هیئت منصفه با فرض اینکه بانکمن-فرید متهم به کلاهبرداری و پولشویی است، تصویری مغرضانه ایجاد کرده است.

به طور خاص، با اشاره به «کلاهبرداری» به جای «تقلب ادعایی» یا صرفاً «تقلب»، جمله آخر بند 3 به طور نادرست نشان می‌دهد که کلاهبرداری انجام شده توسط آقای بانکمن-فرید یک واقعیت ثابت است.»

علاوه بر این، کوهن استدلال کرد که دادگاه باید از voir dire پیشنهاد شده توسط Bankman-Fried استفاده کند.

با این حال، کوین تلگراف اخیرا گزارش داد که دولت ایالات متحده با سؤالات پیشنهادی بانکمن-فرید مخالفت کرده و آنها را غیرضروری و وقت گیر اعلام کرده است.

او به طور خاص سؤالات مربوط به تبلیغات قبل از محاکمه، جنبش فلسفی نوع دوستی مؤثر، کمک های مالی سیاسی و لابی گری، و اختلال نقص توجه/بیش فعالی (ADHD) را به چالش می کشد.

مطالب مرتبط: دادستان ها می گویند که درخواست موسس FTX برای آزادی موقت باید رد شود

انتخاب هیئت منصفه در تاریخ 3 اکتبر قبل از شروع دادگاه در 4 اکتبر آغاز خواهد شد.

طبق برنامه آزمایشی که اخیرا منتشر شده است، 15 روز آزمایشی کامل دیگر در اکتبر و شش روز دیگر در نوامبر وجود خواهد داشت.

بانکمن-فرید از 11 اوت در بازداشتگاه متروپولیتن بازداشت شده است. لوئیس کاپلان، قاضی منطقه ای ایالات متحده، پیوسته درخواست های متعدد او برای آزادی موقت برای آماده شدن برای محاکمه را رد کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید