سم بنکمن-فرید مواد مخدر مصرف نمی کند و با کره بادام زمینی 3 دلاری در زندان زندگی می کند


وکلای مدیر عامل سابق FTX می گویند که او علیرغم اینکه گیاهخوار بود، در زندان تحت رژیم غذایی گوشت قرار گرفت و با نان، آب و کره بادام زمینی امرار معاش کرد.

سام بنکمن-فرید موسس FTX ظاهراً کار خود را پشت میله های زندان انجام می دهد. او برای قرار گرفتن در یک رژیم غذایی وگان، فقط نان کره بادام زمینی می خورد در حالی که داروی تجویزی خود را تمام می کند.

در همان جلسه، که در آن بانکمن-فرید هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری را رد کرد، وکلای بانکمن-فرید خواستار این شدند که مدیر عامل سابق FTX در بازداشتگاه بدنام متروپولیتن بروکلین (MDC) رفتار بهتری داشته باشد. راستی در متن 22 اوت که توسط Inner City Press به اشتراک گذاشته شد.

وکلای بانکمن-فرید ادعا کردند که به دلیل نداشتن گزینه های گیاهخواری در زندان، او مجبور بود با رژیم غذایی نان، کره بادام زمینی و آب امرار معاش کند. رئیس سابق FTX از خوردن “رژیم غذایی گوشت” ارائه شده در MDC خودداری کرد.

وکیل بانکمن-فرید، مارک کوهن، اظهار داشت که موکلش از زمان ورودش به زندان، داروهای ADHD خود را مصرف نکرده است و از تمام شدن دارو می ترسد.

«مشکل من از Adderall استفاده می کند… و مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان، او نیز در رژیم غذایی وگان است. کوهن گفت: او در 11 روز گذشته آدرال خود را نخورده بود.

Cointelegraph لیست کمیسیون سال 2020 را فاش کرده است که نشان می دهد SBF می تواند 3.15 دلار برای کره بادام زمینی در منویی که تقریباً به طور کامل از گوشت، لبنیات و فست فود تشکیل شده است، بپردازد.

سارا نتبرن، قاضی دادگاه فدرال ایالات متحده، گفت که درمان بانکمن-فرید را با جزئیات بیشتری بررسی خواهد کرد.

مرتبط با: دادستان های سام بنکمن-فرید دستورالعمل های پیشنهادی هیئت منصفه را برای محاکمه ارائه کردند

تیم حقوقی Bankman-Fried استدلال می‌کند که حکم زندان او بر توانایی او برای آماده شدن برای جلسات آتی خود تأثیر می‌گذارد که اولین جلسه برای 2 اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

«مشکلات جدی در اصلاحیه ششم وجود دارد. موکل ما نمی تواند برای جلسه دادرسی آماده شود. او از 11 اوت در بازداشت به سر می برد. شش هفته پس از آزمایش، به مدت 11 روز هیچ کشفی صورت نگرفت. بسیار حجیم است، فقط به صورت آنلاین قابل مشاهده است. فقط داستان های تخیلی به عنوان راه حل به ما پیشنهاد شد.»

در 21 اوت، قاضی کاپلان به بانکمن-فرید دستور داد تا در 22 آگوست یکبار با وکلایش تماس بگیرد. او به یک لپ‌تاپ مجهز به اینترنت متصل به یک دستگاه Wi-Fi دسترسی پیدا کرد.

در جلسه نهایی، وکلای بانکمن-فرید گفتند که پیشنهادی دریافت کردند که احتمالاً هفته ای دو بار از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر از دادگاه نیویورک بازدید کنند.

با این حال، آنها اظهار داشتند که به بانکمن-فرید فقط قلم و کاغذ داده می شود و او باید با فشار دادن دیوار شیشه ای بین آنها با آنها ارتباط برقرار می کند.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: تهمت و شکار بدون پیراهن و شکار بانکمن-فرید در خیابان های میم
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *